Úvod Kultúra Na Lodenici vystúpi britská legenda T Rex, festival zverejňuje kompletný line-up!

Na Lodenici vystúpi britská legenda T Rex, festival zverejňuje kompletný line-up!

REKLAMA

Festival Lodenica zverejňuje kompletný program! 29. až 31. augusta sa na troch pódiach predstaví rocková legenda T – Rex a to najlepšie z country, rockovej či folkovej piesne. V Autocampingu Lodenica v Piešťanoch tento rok zahrajú Čechomor, Banjo Band Ivana Mládka, Arzén, František Nedvěd, Vlasta Redl, Gladiator, Žalman, Fleret, Kamelot, Plavci, Allan Mikušek, Bukasový masív a mnohé ďalšie 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드. Okrem hlavnej scény sa môžu fanúšikovia tešiť na Alternatívnu scénu a Lodenička scénu s tradičným programom dobrej muziky, školy country tancov a scénkami.


Festival Lodenica je už 20 rokov obľúbeným záverom festivalovej sezóny Fallout 4. V Autocampingu Lodenica v Piešťanoch sa tento rok stretneme 29. až 31. augusta. Zahraničným headlinerom je anglická rocková skupina T – Rex, ktorá vznikla v Londýne v 60. rokoch 20. storočia. Hlavným lídrami tejto kapely boli Marc Bolan a Mickey Finn.
„Je to náš prvý koncert na Slovensku. Na Lodenici zahráme všetky tie fantastické songy, ktoré napísal náš zakladateľ Marc Bolan spring bulletin board. Živé hranie máme veľmi radi, publiku odovzdáme maximálnu energiu. Hranie v lete pod šírim nebom je pre nás najkrajšia časť roka,“ neskrýva radosť Paul Fenton, ktorý hral s kapelou ešte za čias Marca Bolana a Mickey Finna.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

V 70. rokoch sa skupina T.Rex stala jedným z najvýznamnejších predstaviteľov hudobného žánru glam rock. Ich najznámejšími hitmi sú „Hot Love“, „Get It On“, „Telegram Sam“ a „Metal Guru“. Aktuálna zostava kapely je Paul Fenton – bicie, Jay Spargo – spev, Graham Oliver – gitara, Dave Major – klávesy, Tony Allday – basová gitara, Linda Dawson – spev 유니코드 다운로드. V prekrásnom prostredí Autocampingu Lodenica v Piešťanoch sa festival koná už po 22-hý raz. Stal sa z neho obľúbený rodinný festival, o čo sa vždy snažil.

„Rozšírili a obohatili sme spektrum interpretov, širší okruh muziky, mame veľký stan a množstvo iných vychytávok pre vaše pohodlie, k čomu ste nás priviedli práve Vy, Vašimi pripomienkami Download Acronis 2018. V programovej skladbe sa však zdanlivo toho veľa nezmenilo. Opäť je to o našej trampskej, country a folkovej muzike. Aj tento rok máme na troch pódiách veľa klasiky ale aj toho nového, iného no o to zaujímavejšieho. Začíname klasicky vo štvrtok 29. augusta o 18:00 so starou dobrou trampskou muzikou cez Spirituál kvintet si spomenieme na legendu Wabiho Dněka a záver večera nám určite spríjemní Vlasta Redl nielen s jeho Husličkami,“ teší sa dramaturg Lodenice František Grebeči lg 유심 다운로드.

Vo štvrtok odštartuje aj Alternatívna scéna v stane, kde sa predstaví nielen to mladé ale aj to staršie. V piatok začína táto scéna už dopoludnia, tešiť sa môžete na textársku dielňu, ktorú povedie legenda folku Slávek Janoušek so svojimi priateľmi. V piatok 30. augusta bude od  10:00 fungovať aj Lodenička scéna s tradičným programom dobrej muziky, školy country tancov a scénkami Bertyho Betáka z detskej farmy Humanita Hancom Office 2007.
„V piatok o 14:00 rozpumpuje hlavnú scénu Banjo Band Ivana Mládka a v sobotu Edo Klena so svojimi Klenotami a množstvom ďalších interpretov, s ktorými sa zoznámite v programovej zložke Lodenice. Čaká nás sobota 31. augusta a všetky tri scény pôjdu podľa časového harmonogramu naplno. O 10:00 to začne Lodenička scéna a následne Alternatívna so svojou rôznorodou muzikou a o 14:00 veľké pódium 나쁜녀석들 악의도시 다운로드. Lodenicu ukončíme asi o jednej hodine v noci v nedeľu tradične s domácim Slniečkom a veríme, že aj dopoludnia nás slniečko zobudí do krásneho septembrového dňa. Tešíme sa na Vás a Vašich priateľov, veď Lodenica je o dobrej muzike, stretnutiach kamarátov a spoločnej rozlúčke s letom práve v Piešťanoch na Lodenici,“ pozýva František Grebeči Java 7 64-bit.

Nenechajte si ujsť 22. ročník festivalu Lodenica v termíne 29.8. až 31.8. 2019. Krásny areál autocampingu ponúka skvelé možnosti relaxu, stanovania aj kúpania. Vstupenky sú k dispozícii v sieti  www.ticketportal.sk. Cena vstupenky je 20 eur na jeden deň, permanentka stojí 30 eur Download Detective Conan. K dispozícii je aj VIP vstupenka za 70 eur.

LODENICA 29. – 31.8. 2019

ŠTVRTOK 29.8. 2019
TE Band
Pacipacifik
BPT Zlín
Spirituál Kvintet
Wabi Daněk Memory
Vlasta Redl

PIATOK 30.8. 2019
Bijouterier
Banjo Band Ivana Mládka
Kamelot
Věra Martinová
Pavel Žalman Lohonka
Fleret
Gladiator
Čechomor
Arzén

SOBOTA 31.8. 2019
Buttons
Edo Klena a Klenoty
Romanika
Bukasový masív
Jan Vančura a Plavci
František Nedvěd a Tie Break
T-Rex
Allan Mikušek
Slniečko

TS/PR

REKLAMA