Úvod Kultúra Na finisáži YOUNG ART SHOW 9 predvedú svoje kolekcie viaceré talentované dizajnérky

Na finisáži YOUNG ART SHOW 9 predvedú svoje kolekcie viaceré talentované dizajnérky

REKLAMA
GM Dental Zubar

Výstavu 65 mladých výtvarníkov zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska, Ruska, Rumunska, Srbska, Španielska, Veľkej Británie i USA a ešte mnoho ďalšieho ponúkne deviata YOUNG ART SHOW. Slávnostná finisáž je na pláne v piatok 21 카라 스텝 다운로드. októbra o 19:00 vo Veľkej sále Domu umenia. Podujatie bude moderovať Diana Hágerová a publikum bude mať možnosť vzhliadnuť kolekcie mladých a talentovaných módnych dizajnérok mp3 blank.

plagát_poster_ YAS9_A2_420 x 594_3 mm orez_CMYK_4+0_ONL 150g_200ks

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Prvým cieľom YOUNG ART SHOW je pomôcť mladým autorom prezentovať svoju prácu 레알팜 게임 다운로드. Dostať do povedomia svoju osobu a tvorbu. Výstava je spôsob, akým môžu mladí výtvarníci dosiahnuť svoje publikum, komunikovať s ním. Ide o možnosť vystúpiť na scénu a odohrať svoje predstavenie. Projekt je zameraný najmä na študentov a absolventov domácich a zahraničných vysokých umeleckých škôl 인벤터 2014 다운로드.

Druhým cieľom YOUNG ART SHOW je edukačná činnosť. Vzbudiť záujem publika o výtvarné umenie, tvoreného obyvateľmi a návštevníkmi mesta Piešťany linux mint 다운로드.

Našou veľkou snahou je získať si mladé publikum, oboznámiť ho so súčasným výtvarným dianím a myslením. Vzbudiť väčší záujem o dianie na Slovenskej, ale aj zahraničnej výtvarnej scéne windows server 2012 r2 language pack.

Na módnej prehliadke 21. októbra počas finisáže predvedú svoje kolekcie módne dizajnérky: Kristína Bánovská, Monika Pšenicová, Petra Kovácsová, Tatiana Ďurkovová, Tatiana Dvořáková, Viera Futáková 탐식의 재림 다운로드. Program bude obohatený vystúpením klaviristu Jána Raua, tanečníkov z For Fun Crew a rappera VLADISA. Počas finisáže budú môcť návštevníci ochutnať špeciality z dielne študentov Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera Jaehan Foreigner.

-Tlačová správa YOUNG ART SHOW/Foto: archív-

REKLAMA