Úvod Kultúra Májový koncert Tindersticks na Nouveau.Nu Nights

Májový koncert Tindersticks na Nouveau.Nu Nights

REKLAMA
Knebl

Nouveau.Nu Nigths je jedno z mála podujatí na Slovensku, ktoré každoročne prináša koncerty nových  a netradičných zahraničných interprétov na naše pódia. Tento rok projekt NouveauNu 폴라익스프레스 다운로드. Nights odštartujú v absolútnej slovenskej premiére kultoví Tindersticks. V podvečer druhej májovej nedele k nám z britských ostrovov zavíta poriadna nádielka melancholickej alternatívnej hudby Download atmel studio 6.

[singlepic id=27781 w=320 h=240 float=left]Formácia pochádzajúca z Notthinghamu pôsobí na hudobnej scéne od roku 1991 Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency. Už svojím debutom Tindersticks vzbudili u kritiky veľký záujem. Ich osobitý, žánrovo sublimujúci štýl a atmosferické vystúpenia si získali aj široké svetové publikum a veľkej obľube sa tešia v Čechách virtual audio cable 다운로드. Niet sa čomu čudovať. Pôsobivé melancholické melódie, orchestrálne aranžmá a rozochvený smoky barytón frontmana Stuarta Staplesa si podmania nejednu poetickú dušu 사물의 비밀 다운로드. Kapela nahrala mimo iného aj niekoľko kvalitných filmových soundtrackov. Diváci sa môžu tešiť nielen na známe vychytávky, ale aj na svieže novinky z ich v poradí už deviateho albumu „the something rain“ 타짜맞고 다운로드. Na albume je príznačne 9 piesní a svetu bol predstavený vo februári tohto roku.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Koncert sa uskutoční 13.5.2012 v Bratislavskom klube Ateliér Babylon (bývalé divadlo West) 페인터 10 다운로드. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji už teraz v predajných miestach siete Ticketportal.

Nouveau.Nu Nights vám prináša Agentúra Duna a OZ Vresk Factory Moyamo.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=5v1eFVOj4is[/youtube]

Text a foto: tlačová správa

REKLAMA