Úvod Kultúra Made in Piešťany v elektrárni bude tentoraz venované športu

Made in Piešťany v elektrárni bude tentoraz venované športu

REKLAMA

Elektrárňa pripravila už tretí večer venovaný prezentácii šikovných ľudí z Piešťan. Na podujatí s názvom Made in Piešťany vol 뫼신사냥꾼 다운로드. 3 sa zoznámite s ľuďmi, ktorí robia veci inak a o svoje skúsenosti sa podelia už v piatok 29. septembra o 19.30 hodine. Made in Piešťany bude tentoraz venované športu, pričom ľudia pôsobiaci v tejto oblasti návštevníkom porozprávajú svoje príbehy a doplnia ich obrazovým materiálom i živými ukážkami winhex 다운로드.

O jednu z nich sa postarajú zakladatelia klubu Octago, ktorí stavajú jedinečné ihriská na cvičenie s vlastnou váhou po celom Slovensku glass ball mp3. S workoutom pritom začali iba pred pár rokmi doma v Piešťanoch, na detských preliezkach. O svoje bohaté skúsenosti sa podelí aj dizajnér a sochár Andrej Chotváč, ktorý má blízko k úplne inému športu itus ingang computer. Absolvent Akadémie výtvarných umení realizoval návrhy prvých slovenských športových automobilov. Jeho nadčasové nápady obdivujú odborníci dodnes Free Matrap.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na tému dračie lode bude rozprávať populizátor tohto netradičného športu Milan Koščál. Ešte nedávno išlo o trochu exotickú zábavu, teraz sú už dračie lode na Váhu takmer bežné 나눔명조 다운로드. Úspešný príbeh zažívajú aj tunajší milovníci rugby. Trénovať začínali za Domom umenia a tento rok sa im už podarilo zorganizovať juniorské majstrovstvá Európy source of html. O tom, prečo je rugby také výnimočné, bude hovoriť Filip Kráľ.

Na športovom vydaní Made in Piešťany sa predstavia aj Fly Fitness, Joga Juzi Klub, Združenie taoistického tai-chi Power Mill 2012 Download. A o tom, čo chystajú úspešní výrobcovia ponožiek Moon Socks porozpráva Denis Kelemen.

-TS Elektrárňa Piešťany-

REKLAMA