Úvod Kultúra Ľudovkami odštartovali nový džezový rok

Ľudovkami odštartovali nový džezový rok

REKLAMA

Plný klub Art Jazz Gallery, výborná atmosféra a výkony muzikantov, pri ktorých behali po chrbtoch zimomriavky… Aj tak vyzeral úvodný koncert nového džezového roku – 9 Entrip download. ročníku International jazz Piešťany 2013 v piatok 15. marca v Kursalone.

 

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Odštartoval Projektom Radovana Tarišku – Folklore to jazz 칸쟈니 다운로드. Slovenské džezované ľudovky si so špičkovým saxofonistom Radom Tariškom a bubeníkom Mariánom Ševčíkom „strihali“ aj brilantný pianista Benito Gonzales z Venezuely a exotický výnimočný hráč na kontrabas Essiet Okon Essiet (USA) Download african vod. Organizátori si spomenuli aj na nedožité 70-te narodeniny (19. 3.) zakladateľa tradície piatkových džezových koncertov v Piešťanoch – Jozefa „Doda“ Šošoku Newist Hello Download. Svoje pocity za všetkých vyjadrila návštevníčka z Myjavy: „Koncert bol fantastický, doslova ma nabil pozitívnou energiou!“

Koncerty v Art Jazz Gallery Kursalon pokračujú – už tento piatok (22 java poi 파일 다운로드. 3.) sa po slovenskému publiku predstaví Paul Liebermann Quartet v zložení: Paul Lieberman (USA) – saxofon, flauta, Marek Novotný – piano, Petr Tichý – kontrabas, Tomáš Hobzek – bicie Kim Kun-mo 3 book download. Paul Lieberman bol niekoľkokrát nominovaný na latin-jazz flautistu roku a CD „Ibeji“ na brazílska jazzové album roku. Objevil se na niekoľkých „Best of 2011“ zoznamoch 4k video downloader 다운로드. Žil v brazílskom Riu de Janeira, kde se stal nejvyťaženejším štúdiovým hráčem na saxofon a flautu. V tomto roku po prvýkrát vystupuje v Čechách a na Slovensku km 플레이어 다운로드.

(ad) Foto: Vojtech Hank

REKLAMA