Úvod Kultúra Lucie Bílá poteší svojich fanúšikov narodeninovým recitálom

Lucie Bílá poteší svojich fanúšikov narodeninovým recitálom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Lucie Bíla príde potešiť svojich fanúšikov na Slovensko, v piešťanskom Dome umenia sa predstaví v nedeľu 25. septembra o 19:00. Na koncerte s klavírnym sprievodom Petra Maláska odspieva 18-násobná Zlatá slávica svoj narodeninový recitál, nakoľko v tomto roku oslavuje okrúhle životné jubileum 세카이노 오와리 다운로드.

Lucia dosiahla viaceré významné úspechy, ale za tie najväčšie považuje dve vystúpenia na hudobnom festivale Pražská jar 98 tout from the stars. Podarilo sa jej to ako prvý popovej speváčke v histórii. Jedno vystúpenie bolo realizované s Pardubickou filharmóniou s dirigentom Douglasom Bostock, druhé s Hudbou Hradnej stráže a Polície ČR pod taktovkou Libora Peška 기생수 다운로드. V oblasti vážnej hudby spolupracuje s poprednými českými symfonickými orchestrami, svetovými sólistami a dirigentmi.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Jej talent, humor, bezprostredné vystupovanie, ale aj zmysel pre pomoc tým, ktorí ju naozaj potrebujú, ju vyniesli medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie osobnosti Čiech a Slovenska 오페라 스트리밍 다운로드. Iste aj vďaka týmto faktom je mnohonásobnou držiteľkou prestížnych ocenení – televíznych Cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby (predtým Gramy) a mnohých ďalších významných ocenení 윈도우7 폰트 다운로드.

-lt/Zdroj a grafika Dom umenia-

REKLAMA