Úvod Kultúra Lodenica ohlásila prvé mená: Čechomor a Emir Kusturica

Lodenica ohlásila prvé mená: Čechomor a Emir Kusturica

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Festival otvorí svoje brány už 18. krát a organizátori Lodenice 2016 oznamujú prvé potvrdené mená. Zatiaľ avízovali účasť kapely Čechomor, ktorá má k Piešťanom vrelý vzťah a vždy podá vynikajúci profesionálny výkon hosts 파일 다운로드. Podľa informácií, ktoré priniesol portál livemusic.sk, okrem tradičných hitov na Lodenici predstavia aj novinky z pripravovaného albumu 3ds max 2015 다운로드. Okrem Čechomoru by sa mal tohtoročného country víkendu zúčastniť aj známy srbský filmový režisér Emir Kusturica so svojou kapelou No Smoking Hangul 2017 Free Installation - Download.

Štvrtok 25. augusta bude na Lodenici už tradične patriť country – folkovej scéne a nebude chýbať ani country bál minecraft 1.14.4. Hlavný program začína v piatok 26. a vyvrcholí v sobotu 27. augusta. „S radosťou Vám oznamujeme že príde ČECHOMOR. V blízkej budúcnosti zverejníme ďalšie mená našich účinkujúcich Sims 4 Hair. Môžete sa opäť tešiť na zahraničného účinkujúceho. Vaše pripomienky v anketových lístkoch sme prehodnotili a budeme sa snažiť zlepšiť kvalitu sociálnych zariadení Free spss Hangul edition. V sprievodnom programe pre Vás pripravujeme novinky a máte sa na čo tešiť,“ uvádzajú organizátori na FB stránke festivalu. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ako uvádza portál livemusic.sk, do Piešťan sa českí muzikanti tešia aj preto, že slovenské ženy, jedlo a hudba sú u nás podľa nich na najvyššej úrovni 웹윤고딕 130 다운로드. „Lodenica je svojou atmosférou medzi festivalmi unikátom! Vieme, čo nás čaká – vždy je tu skvelé, vekovo zmiešané publikum. Nikde inde som nevidel spolu toľko vekových generácií movie Lion. A aj napriek tomu, že to tam poznáme, vždy nás v Piešťanoch niečo príjemne prekvapí,“ vraví František Černý z Čechomoru. „Slovenské publikum vnímame veľmi intenzívne right base. Hráme množstvo krásnych slovenských ľudoviek a balád. Je v nich energia, ktorá sa nám páči a tak vám ju našim spevom vraciame. V Piešťanoch zahráme hity, na ktoré publikum čaká, ako sú napríklad „Mezi horami“ alebo „Gorale“ Kakao Mobile. Nebudú však chýbať ani úplne nové skladby.  Čechomor totiž  práve chystá album s novým zvukom. Nechajte sa prekvapiť,“ dodáva trochu tajomne František Černý.

Emir KusturicaNa festival sa teší aj Emir Kusturica, ktorý svoju účasť prisľúbil na koncerte s Michalom Horáčkom 1. apríla v Incheba Expo Aréne. Informáciu priniesla stránka www.popular.sk, kde talentovaný režisér a zároveň nadšený hudobník sľúbil, že zo seba vydá maximum.

Zdroj: FB Lodenica, www.livemusic.sk, www.popular.sk, foto: archív PNky, twitter.com/emir_kusturica

REKLAMA