Úvod Kultúra Lijavec prinesie do Piešťan kúsok Cimrmana

Lijavec prinesie do Piešťan kúsok Cimrmana

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Malá scéna Ivana Krasku predstaví vo svojich priestoroch výbornú komédiu Járy Cimrmana: LIJAVEC, v podaní „Divadla nahodilých ochotníků Vizovice“ 디알도스 다운로드. Členovia súboru sa v piatok 23. októbra o 19:00 predstavia v úlohách chovancov starobinca, ktorí sa rozhodnú nacvičiť divadelnú hru. O prekvapivý i absurdný humor určite nebude núdza ldplayer.

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ochotníci spolu pôsobia už od roku 1995 a počas svojej bohatej histórie nacvičili viaceré Cimrmanove hry, ako napríklad Akt, Vražda v salónnom kupé, Švestka, Blaník, Vyšetrovanie straty triednej knihy či Dlhý, Široký a Krátkozraký 피닉스 다운로드.

„Divadelnú hru Lijavec môžeme zaradiť do kategórie hier nazvaných „liečebné divadlo“. Liečebné divadlo objavil náš Jára Cimrman 마이크로소프트 공식 다운로드. Ozdravného účinku je tu dosiahnutého tým, že sa jednotliví herci v anonymite svojich postáv otvorene rozhovoria o svojich problémoch a týmto sa svojich problémov zbavujú,“ popisuje cimrmanovsky hru duchovný otec vizovických ochotníkov a režisér v jednom Miroslav Hála qlab 다운로드.

Lijavec

-lt/zdroj: hornipodrevnicko.cz/-

REKLAMA