Úvod Kultúra Leto v Radošine vyvrcholí Jánošíkom

Leto v Radošine vyvrcholí Jánošíkom

REKLAMA

Správu o hrdinovi alebo Hru na hrdinu v interpretácii Radošinského naivného divadla a Slovenského ľudového umeleckého kolektívu budete mať možnosť vidieť koncom augusta v amfiteátri v Radošine. Ako legendu uchopili do svojich rúk tieto dva súbory zistíte (ak ste teda hru už nevideli) 27 Download Android bitmap. augusta.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Legendárna hra na slovenskú legendárnu tému Jááánošííík po tristo rokoch Stanislava Štepku je v repertoári RND  od premiéry v roku 1970 폰으로 다운로드. V roku 2015 keď mala za sebou už takmer 1000 repríz ožila v novej a nevídanej scénickej podobe. Okrem známych a zľudovených literárnych textov, aktuálnych glos a  interpretov RND sa v ozvláštňujúcej podobe a v novej dramaturgii ku kultovej inscenáci pridali skvelí tanečníci, hudobníci a speváci SĽUK-u 신세기 에반게리온 다운로드.

Spolu s radošincami a režisérom Jurajom Nvotom vytvorili výnimočný humorno-divadelný a aj tanečno-spevácky tvorivý kabaretný a hudobno-tanečný večer na spoločnú a známu jánošíkovskú tému Drastic Pokémon Heartgold. Poetika RND dostáva od SĽUK-u nový tvorivý impulz a spolu s hercami, spevákmi, hudobníkmi a tanečníkmi obdivoch umeleckých telies chcú prostredníctvom klasického titulu RND ponúknuť divákom nový, pôsobivý a originálny divadelný večer plný humoru, spevu a tanca imageready.

-inf- Zdroj: RND

REKLAMA