Úvod Kultúra Krojovaný Anna bál poteší všetkých priaznivcov folklóru

Krojovaný Anna bál poteší všetkých priaznivcov folklóru

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Členovia a dobrovoľníci združenia Cesta pomoci Piešťany opäť srdečne pozývajú všetkých obyvateľov a návštevníkov Piešťan na Krojovaný Anna  bál 오토캐드 2012 한글판 다운로드. Uskutoční sa v sobotu 24. júla na terase Kursalonu v mestskom parku.

Program začína tradične  prezentáciou folklórnych skupín na malom pódiu Námestia slobody o 16:00 h Download The cruel angel Teze. Po prezentácii skupín pôjde krojovaný sprievod z Námestia slobody po Winterovej ulici, okolo fontán, mestským parkom do Kúpeľnej dvorany (Kursalonu) day day. V programe „ZEM SPIEVA A PIEŠŤANY S ŇOU“ je možnosť zaspievať piesne od náhodných divákov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Účinkujú FS Drienka a Gajdošskí trogári z Veľkého Zálužia, Fujarista od Trebišova p 고독한 미식가 시즌5 다운로드. Pavol Tomko a od Nitry p. Ján Pavel, Folkloristi TOMKOVÍ a SOJKOVÍ zo Zemplína a FS LINGOV Košice. Do tanca hrajú Lekárovci band Drahovce.

V prípade nepriaznivého počasia bude prezentácia súborov a Anna bál v priestoroch
Kúpeľnej dvorany od 17:00 hod Mid 24 o'clock download. Vstup pre všetkých je zdarma.

Tento projekt je spolufinancovaný z dotácií mesta Piešťany. Partnerom projektu je firma ProDES s.r.o. Nové Mesto nad Váhom. Projekt je realizovaný s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja.

Takáto bola atmosféra v roku 2019:

PR

REKLAMA