Úvod Kultúra Krojovaný Annabál láka priaznivcov folkóru

Krojovaný Annabál láka priaznivcov folkóru

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Členovia a dobrovoľníci občianskeho združenia Cesta pomoci Piešťany srdečne pozývajú všetkých obyvateľov a návštevníkov Piešťan na Krojovaný Anna bál 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Tešiť sa naň môžete v sobotu 29. júla v Mestskej záhrade Piešťany (dvor bývalého Mliečneho baru). Program sa začína na Námestí slobody, odkiaľ sa účastníci v sprievode presunú po Winterovej ulici do Mestskej záhrady 아이언맨3 자막 다운로드.

Prezentácia folklórnych skupín na malom pódiu na Námestí slobody sa začne o 16:30 h ebsi 동영상 다운로드. O sedemnástej sa Krojovaný sprievod poberie z Námestia slobody po Winterovej ulici, okolo
skákajúcej fontány do Mestskej záhrady. V prípade nepriaznivého počasia bude prezentácia súborov a Annabál iba v priestoroch Mestskej záhrady od 17:00 hod 초청장 서식 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Do tanca bude hrať Vavrinecká 3-jka z Kočína-Lančára. Vrámci Annabálu sa môžete tešiť tiež na folklórne skupiny POVOJA z Piešťan, Pobedímčan z Pobedima a Modrovanky – Krojovanky z Modrovej. Vzácnym hosťom podujatia bude Mužská FS Furmaňe z Trebišova, ktorú iste poznáte z TV Šláger 종말의 세라프 자막 다운로드.

Vítaní sú aj ďalší návštevníci v krojoch. Vstup pre všetkých je bezplatný a pripravená je tradičná bohatá tombola

-zb- Ilustr 가십걸 시즌1 다운로드. foto: -lt-

REKLAMA