Úvod Kultúra Krásy Prahy priblížia fotografie Karola Kállaya

Krásy Prahy priblížia fotografie Karola Kállaya

REKLAMA

Máte radi magickú krásu českej metropoly? Dom umenia pripravil v rámci 18. ročníka Piešťanského rendezvous výstavu fotografií Karola Kállaya s názvom Franz Kafka a Praha 음식이미지 다운로드. Vernisáž sa uskutoční 10. novembra o 17.00 hod.

Franz Kafka sa radí k najvýznamnejším prozaikom svetovej literatúry 20. storočia 헬로카봇 노래 mp3 다운로드. S krátkym životom židovského spisovateľa Franza Kafku sa čarovné historické mesto na Vltave spája takpovediac od kolísky až po hrob.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Výstava fotografií má ambíciu predstaviť verejnosti pražský svet Franza Kafku videný objektívom fotografa Karola Kállaya 박스헤드 다운로드. Slovenský umelec vydal súbor fotografií o Kafkovej Prahe po desaťročiach náročnej, no aj veľmi vďačnej práce. Výstava sa prezentuje ako pravý stredoeurópsky fenomén – svet židovského literáta píšuceho po nemecky v českom veľkomeste videný očami slovenského fotografa WindowsXp Minesweeper.

Výstava sa začína vernisážou 10. novembra o 17.00 hod. a potrvá do 22. januára 2017. Výstavné priestory sú otvorené od utorka do piatku v čase od 14.00 do 17.00 hod 블로그 다운로드. a v sobotu a nedeľu od 14.00 do 18.00 hod.

-vv-

REKLAMA