Úvod Kultúra Koronavírus – Dom umenia ruší predstavenia plánované v aktuálnom týždni

Koronavírus – Dom umenia ruší predstavenia plánované v aktuálnom týždni

REKLAMA

Dom umenia Piešťany dnes dopoludnia informoval, že v súvislosti s ochorením COVID-19 (koronavírus) ruší v dňoch 9. až 13. marca všetky plánované predstavenia Ied the singer.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Chlapci na panvici

Zrušený je tak dnešný koncert  Symfonického orchestra Vysokej školy múzických umení v Bratislave, zajtrajšie predstavenie Milenec, ale aj stredajší koncert ŠKO Žilina a Speváckeho zboru Lúčnica King of Fine Gems. Posledným nateraz zrušeným podujatím je vystúpenie Poddukelského umeleckého ľudového súboru s predstavením Nesmrteľný tanečník, ktoré sa malo uskutočniť v piatok 13 Download the coward pedal 2. marca.

„Po vykonaní kompletnej dezinfekcie budovy budeme pokračovať s predstaveniami v sobotu 14. marca o 17.55 hod. priamym prenosom z Metropolitnej opery New York Bludný Holanďan (Richard Wagner),“ informovali predstavitelia inštitúcie 묵향 31 txt 다운로드.

Niektoré zrušené predstavenia sa uskutočnia v náhradných termínoch, ale vstupenky je možné vrátiť na predajnom mieste (v pokladni Domu umenia alebo cez ticketportal.sk). 

-inf-

REKLAMA