Úvod Kultúra Koronavírus – Dom umenia ruší predstavenia plánované v aktuálnom týždni

Koronavírus – Dom umenia ruší predstavenia plánované v aktuálnom týždni

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom umenia Piešťany dnes dopoludnia informoval, že v súvislosti s ochorením COVID-19 (koronavírus) ruší v dňoch 9. až 13. marca všetky plánované predstavenia Ied the singer.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zrušený je tak dnešný koncert  Symfonického orchestra Vysokej školy múzických umení v Bratislave, zajtrajšie predstavenie Milenec, ale aj stredajší koncert ŠKO Žilina a Speváckeho zboru Lúčnica King of Fine Gems. Posledným nateraz zrušeným podujatím je vystúpenie Poddukelského umeleckého ľudového súboru s predstavením Nesmrteľný tanečník, ktoré sa malo uskutočniť v piatok 13 Download the coward pedal 2. marca.

„Po vykonaní kompletnej dezinfekcie budovy budeme pokračovať s predstaveniami v sobotu 14. marca o 17.55 hod. priamym prenosom z Metropolitnej opery New York Bludný Holanďan (Richard Wagner),“ informovali predstavitelia inštitúcie 묵향 31 txt 다운로드.

Niektoré zrušené predstavenia sa uskutočnia v náhradných termínoch, ale vstupenky je možné vrátiť na predajnom mieste (v pokladni Domu umenia alebo cez ticketportal.sk). 

-inf-

REKLAMA