Úvod Kultúra Kapela Korene ukončí svoju prvú šnúru v Piešťanoch

Kapela Korene ukončí svoju prvú šnúru v Piešťanoch

Kapela Korene natočila svoj prvý videoklip v Piešťanoch. Práve tu tiež zakončí svoju prvú koncertnú šnúru, ktorú absolvovala na trase Trakovice, Bučany, Pečeňady, Bratislava, Nitra 쿠티비 다운로드. Koncert sa uskutoční 13. decembra o 19:00 h v KC Apolin v Kursalone.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Kapela sa venuje zhudobňovaniu poézie slovenských autorov 20 Download ChaosChild. storočia.  Korene sú pokračovaním muzikálovej kapely Jesus Christ Superstar účinkujúcej v predstavení Divadla na TrakOch. Šesticu rôznorodých ľudí spojila  láska k hudbe a poézii. 

Korene – Nikoleta Drgoňová (gitara), Juraj Čúzy (bicie), Katarína Rajnicová (spev), Anita Hermanová (klavír), Gregor Krajčovič (spev) a Martin Jamrich (kapelník, basgitara)

Kapelu tvorí šesť  členov a pomer v nej je vyvážený, tri ženy a traja muži 사커스피리츠 다운로드. „Nadchla nás myšlienka vrátiť sa k textom našich slovenských básnikov a vyniesť ich späť na výslnie, kam právom patria. Vybrali sme si autorov Anton Prídavok, Ján Kostra, Krista Bendová, Marcel Herz, Vladimír Roy, Dlhomír Poľský a zhudobnili ich básne,“ hovoria hudobníci o svojom repertoár 워너원고 제로베이스 다운로드.

Prvý klip nakrúcali aj na Lide

Členovia kapely sú z Piešťan, Veľkých Kostolian a Trakovíc, takže bolo jasné, že prvý videoklip bude nakrúcaný v Piešťanoch, keďže toto mesto všetkých spája 8 miles download. Rovnako ich spája radosť zo života a hrdosť na slovenské korene. Cesta proti prúdu je viacerým členom kapely vlastná, a tak sa po nej pustili i tento raz.  Začali od konca, prídavkom – zhudobnenou básňou Rásť treba od Antona Prídavku Windows 7 ServicePack 1.

Videoklip zrealizovali Mikele Carlino a Geremia Barillaro, francúzski priatelia slovenských hudobníkov. Pri exteriéroch padla voľba na piešťanské Lido a jeho očarujúcu atmosféru Download the descent icon. Pri nakrúcaní autori okrem stromov a krásnych brečtanových porastov využili tiež UWO, ktoré vytvorili pred pár rokmi mladí architekti.  Interiérové sekvencie na nakrúcali v krásnych priestoroch  Nyáryovskej kúrie v Bučanoch php 5.3.

Prvý verejný koncert odohrali Korene    19. júla 2019 v Trakoviciach.  Teraz už majú za sebou aj prvú koncertnú šnúru. Príďte si vychutnať jej záver v Piešťanoch poster print!

-red- Foto: Korene

REKLAMA