REKLAMA

Cestopisný film dokumentaristu Miroslava Béreša na Sever od Santiaga de Chile zažije svoju premiéru už budúci štvrtok 16. júla v Piešťanskom informačnom centre aac 코덱. Juhoamerická krajina a jej obyvatelia, najsuchšia púšť sveta Atacama, najvyššie gejzíry sveta Tatio, či jeden zo siedmich divov sveta – Veľkonočný ostrov a ešte mnoho ďalšieho predstaví prostredníctvom 80 minútového dokumentu 디알도스 다운로드.

america_038 america_037 america_036Film na Sever od Santiaga de Chile rozpráva príbeh troch Slovákoch cestujúcich po juhoamerickej krajine ldplayer. Od veľkých miest, cez osamelé Andy plné vulkánov, až do najsuchšej púšte sveta Atacama. Spoznávajte miestne zvyky, krásnu prírodu, či životný štýl miestnych obyvateľov 피닉스 다운로드. Vybrali sme sa pozrieť i na najizolovanejší ostrov na svete a zároveň jeden zo siedmich divov sveta – Veľkonočný ostrov. Ten prekvapí nielen svojimi krásami, ale kvôli odľahlej polohe aj vysokými cenami 마이크로소프트 공식 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

 

„Zažili sme viacero zábavných i adrenalínových situácií – či už na 5000covke v Andách, alebo počas šoférovania v púštnej búrke s viditeľnosťou asi 5 metrov qlab 다운로드. Ľudia na mňa zapôsobili svojím pozitívnym prístupom k životu – sú veľmi bezstarostní,“ povedal o svojich zážitkoch dokumentarista Miroslav Béreš 오늘은 가지마 다운로드.

d13cec478a-lt- foto/video: Miroslav Béreš

REKLAMA