Úvod Kultúra Inekafe zahrajú na Topfeste „Sínus dopadu“, festival oslávi vznik Česko-Slovenska

Inekafe zahrajú na Topfeste „Sínus dopadu“, festival oslávi vznik Česko-Slovenska

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na festivale Topfest zažijete tento rok exkluzívnu prehliadku toho najlepšieho, čo v Čechách a na Slovensku máme. Pri príležitosti 100 Sandol Gothic download. výročia založenia Česko-Slovenska sa totiž organizátori rozhodli vsadiť na česko – slovenské skupiny, spevákov a speváčky. K legendárnym menám Kabát, Tublatanka a Horkýže Slíže teraz pribudli české skupiny Doga a Jelen, ale aj slovenská pop-punková kapela Inekafe 미래에셋 증권 hts 다운로드. Vratko a spol. na Topfeste od 29. až 30. júna odpália aj novú skladbu „Sínus dopadu“ a oslávia tak 15-te narodeniny festivalu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Z Česka prídu zahrať rockeri zo skupiny Doga, ktorý oslavujú 30 rokov na hudobnej scéne Download Android Studio 2.0. Z Čiech dorazí aj akustická kapela Jelen, ktorá hrá takzvaný roots music, čiže piesne z vlastnej tvorby ovplyvnené country, folkom a blues. Hity „Nevhodný typ“, „Ružová záhrada“, „Kašovité jedlá“, „Vianoce“, „Ráno“ či „Právo na šťastie“ odpáli na Topfeste skupina Inekafe Kung Fu Panda 3.

„Topfest je jednoznačne kráľ medzi festivalmi na Slovensku Download the dart editor. Naposledy, keď sme tam hrali, bolo všetko na nohách. Po piatej skladbe mi nejak odišli hlasivky a ľudia to až do konca zaspievali s nami. Niečo úžasné,“ spomína líder Inekafe Vratko Rohoň 안드로이드 다중 다운로드.

IneKafe to na Topfeste rozbalia v zložení Vratko Rohoň, Vlado Bis a Jozef Praženec. Open air vystúpenia si užívajú.

„Mám rád hranie vonku, veľký zvuk, svetlá, kopa ľudí a kopec známych z iných kapiel jackson. Na Topfeste dáme klasický best of ale obohatený o pár vecí na tohtoročnú sezónu. Zvykneme k najväčším hitom prilepiť každý rok iných pár vecí, ktoré sme už dlho nehrali a ktoré potešia ľudí aj nás,“ prezradil Vratko Rohoň movie company.

Inekafe oslávili minulý rok 22 rokov na hudobnej scéne a fanúšikom pripravili darček v podobe výberového albumu a novej skladby Free mp3new quick download.

„Vydali sme prednedávnom nový singel, volá sa „Sínus dopadu“. Klip bol veľmi drahý, točili sme ho až na Marse! Sprevádza našu Bestofku, kde je na prvom mieste a ktorá mapuje naše minuloročné okrúhliny 22 rokov Netmarble Sudden Attack. Pre nás je „Sínus dopadu“ výnimočná skladba, keďže sa pieseň pomerne dlho tvarovala, až zrazu prišla do tejto podoby a nemal som už potrebu na nej nič meniť,“ hovorí autor hudby a textu Vratko Rohoň.

Inekafe vznikli v roku 1995 a o tri roky neskôr vydali debutový album „Vitaj!“, po ktorom nasledovali štúdiovky „Čumil“ (1999), „Je tu niekto?“ (2000), „Príbeh“ (2001) a „Bez udania dôvodu“ (2003). V roku 2006 kapela oznámila ukončenie činnosti, pretože spevák Vratko Rohoň sa rozhodol venovať lietaniu. O štyri roky neskôr sa však Inekafe vrátili na scénu a v roku 2011 vydali album „Právo na šťastie“, ktorý pokrstili na palube lietadla Boeing 737–300. To pilotoval samotný Rohoň. V roku 2015 vydali ďalší štúdiový album „Nevhodný typ“.

29. až 30. júna to okrem skupiny Inekafe na Topfeste roztočia Kabát, Horkýže Slíže a legendárna Tublatanka. Fanúšikov rap-metalu poteší skupina Clawfinger, ktorá pricestuje až zo Švédska. Príďte osláviť 15-te narodeniny festivalu, okrem koncertov na vás čakajú aj skvelé atrakcie.

Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.sk

-TS/Zdroj a foto: Topfest-

REKLAMA