Úvod Kultúra Hrad Beckov: Medový víkend, hradný biograf aj eurosuvenírové bankovky

Hrad Beckov: Medový víkend, hradný biograf aj eurosuvenírové bankovky

REKLAMA

Najbližší víkend na Hrade Beckov bude pestrý. Uskutoční sa tradičné podujatie venované včelám a medu, po roku opäť otvoria hradný biograf a na svoje si prídu aj zberatelia sql server 2000 다운로드.

Druhý júlový víkend na Hrade Beckov bude venovaný podujatiu s medom a včielkami. Návštevníci si môžu tešiť na stáčanie medu, rozprávanie o včelách, výstavbu úľov a zábavnú hru pre rodiny s deťmi s včielkou Bludílkou Nintendo ds rom.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Počas oboch dní bude prebiehať na dolnom nádvorí ukážka výroby voskových sviečok. Deti si budú môcť vyrobiť za poplatok vlastnú sviečku 맥 os 모하비 다운로드. Ochutnávka medov s predajom. Predaj medovníkov a možnosť zdobenia vlastného medovníku za poplatok. Výstava včelárskych zariadení. Výstavné informačné panely so včelárskou tématikou Lune's Pharmacy.

Pre deti je nachystaná aj pátracia hra s včielkou Blúdilkou. Počas jej putovania po hrade sa dozviete milé deti veľa zaujímavých vecí o včeličkách a ich živote 7-zip.

V piatok 10. júla sa na Hrade Beckov po roku otvorí hradný biograf. Česká komédia Poslední aristokratka sa odohráva v jeseni v roku 1996-1997, kedy je Františkovi Kostkovi, vďaka svojim šľachtickým predkom, navrátený zámok Kostka, ktorý bol v reštitúcii. Rodený Newyorčan Frank s dcérou Máriou a temperamentnou, ale srdečnou ženou Vivien podniknú na tento novonadobudnutý zámok Kostka výlet. Ich predstavy o zámku a Čechách, kde nikdy neboli, sú také idealizované a romantické, že už samotný stret s českou realitou prinesie veľa zábavných situácií.

V sobotu 11. júla  si na hrade pripravili pre zberateľov Eurosuvenírových bankoviek predaj dotlače bankoviek s číslami o 10.001. Náklad v predaji bude tento rok len 4.500 ks. Z toho je časť so špeciálnou potlačou Anniversary 2020. Predaj začína na hrade Beckov o 9.00 h.

Zdroj: Tlačová správa – Hrad Beckov

REKLAMA