Úvod Kultúra Galaprogram k 30. výročiu Slnečnice si vyslúžil standing ovation

Galaprogram k 30. výročiu Slnečnice si vyslúžil standing ovation

REKLAMA
Esesko

Príprava slávnostného galaprogramu k 30. výročiu založenia Folklórneho súboru Slnečnica, ktorá funguje od roku 1986 pri Strednej priemyselnej škole elektrotechnickej v Piešťanoch, sa členom a ich bývalým kolegom naozaj vyplatila 커피가 식기전에 다운로드. Z vyše dvojhodinového večerného vystúpenia si v sobotu 9. apríla večer diváci v Dome umenia užili každú minútu. Na záver odmenili tanečníkov, spevákov i Ľudovú hudbu Petra Parničana búrlivým potleskom a standing ovation 지누션 다운로드.

DSC00287Program odštartoval krátkou video ukážkou začiatkov i dôležitých okamihov Slnečnice, po nej sa predstavili malí folkloristi zo Slnečničky socket.io.js. Nasledovali ich bývalí aj súčasní členovia súboru, ktorí si svoje vystúpenie vychutnali rovnako, ako plná sála ich podporovateľov či muzikantský doprovod v podobe Ľudovej hudby Petra Parničana Remixos 3.0.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Slnečnica nie je len folklórny súbor, je to spôsob života,“ povedal na záver človek, bez ktorého by sa táto formácia isto nedožila takého významného jubilea – jej zakladateľ a vedúci, Miroslav Donoval spring attachments. Vo svojej záverečnej reči si zaspomínal i na svojich zverencov, ktorí sa významne zapísali do histórie súboru, či ďalej pokračovali v tanečnej kariére 고전게임 남극탐험 다운로드.

DSC00309Za tri desaťročia ich bolo naozaj dosť a šéf súboru sa pri spomienkach neubránil ani dojatiu 이니시스 플러그인 다운로드. Zároveň poďakoval svojej súčasnej spolupracovníčke, mladej učiteľke a trénerke tanečníkov, Petre Klasovitej, ktorá sa podieľala aj na príprave galaprogramu 권왕전생 다운로드. K výročiu prišiel Miroslavovi Donovalovi zablahoželať i celý rad gratulantov. Všetkým účinkujúcim sa za odmenu ušiel naozaj úprimný a dlhotrvajúci potlesk a standing ovation z nabitého hľadiska Domu umenia utorrent Hangul edition.

DSC00021

DSC00260DSC00269

-ad-, foto: Peter Ferencz, historické foto: archív Slnečnice

REKLAMA