Úvod Kultúra Finta pána Ribadiera sa vracia na dosky Domu umenia

Finta pána Ribadiera sa vracia na dosky Domu umenia

REKLAMA

Komédia, ktorú mali možnosť vidieť aj návštevníci 17. ročníka Piešťanského rendezvous v októbri minulého roku sa vracia dosky Domu umenia Gothic11. Predstavenie Georgesa Feydeaua s názvom “Len si pospi miláčik“ s podtitulom “Finta pána Ribadiera” vypredalo veľkú sálu a jeho tvorcovia ho u nás uvedú už v utorok 12 카탈리스트 컨트롤 센터 다운로드. apríla o 19,00 h. Slávny autor je majstrom slovného vtipu a nekorunovaný klasik zašmodrchávania zápletky. Pod vedením režiséra Michala Vajdičku sa v divadelnej hre predstavia Diana Mórová, Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Jozef Vajda, Zuzana Šebová a Marián Labuda mladší audiere.dll.

dom umeniaElegantná dobová komédia z prelomu 19 this topic. a 20 storočia sa odohráva v Paríži a nesie podtitul “Finta na bokovky”. Jej slávny autor je majstrom slovného vtipu a nekorunovaný klasik zašmodrchávania zápletky 아일랜드 영화 다운로드. Ústrednou postavou diania je tentoraz neverný pán Ribadier, ktorý má vlastnú fintu ako obalamutiť manželku, keď sa vydáva na zálety. Neudrží však jazyk za zubami a pochváli sa priateľovi, netušiac, že je nevyslyšaným pytačom jeho vlastnej ženy 한국 고전영화 다운로드. Udalosti tak naberajú rýchly spád. Navyše sa na scéne objaví obchodník s vínom – ináč klamaný manžel milenky pána Riabadiera. Ako v každej tradičnej francúzskej fraške do deja zasahuje služobníctvo a mašinéria plná omylov, klamstiev, aj bezbrehej fantázie sa tak rozbieha na plné obrátky…

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Silné herecké obsadenie dáva predstaveniu punc prvoradej kvality a záruku osobitého umeleckého zážitku WeChat pc version. Ponúka jedinečnú príležitosť vidieť priamo u vás  Dianu Mórovú, Jána Koleníka, Tomáša Maštalíra, Jozefa Vajdu, Zuzanu Šebovú, či Mariána Labudu ml. A na dôvažok v réžii mimoriadne žiadaného umeleckého šéfa kultového Dejvického divadla v Prahe Michala Vajdičku Minecraft Pokemon Mode.

-inf-, ilustr. foto: L. Turňa

REKLAMA