Úvod Kultúra Film o Ľudovítovi Winterovi predstaví režisér Dušan Trančík

Film o Ľudovítovi Winterovi predstaví režisér Dušan Trančík

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Občianske združenie ProWinter pripravilo v spolupráci s produkčnou spoločnosť Trigon Production, medzinárodným filmovým festivalom Cinematik a Elektrárňou Piešťany premietanie dokumentárneho filmu Optimista Download code without integrity check. Dokument o Ľudovítovi Winterovi si môžete pozrieť v priestoroch elektrárne 15. septembra v deň 49. výročia úmrtia jednej z najvýznamnejších osobností nášho mesta voice recording. Začiatok projekcie je naplánovaný o 18.00 hodine a vďaka nej sa dozviete viac o nájomcovi a budovateľovi piešťanských kúpeľov, ktorý sa vďaka svojmu odhodlaniu, vízii i podnikateľským schopnostiam zaslúžil o ich rozvoj a modernizáciu na svetovú úroveň 엔드노트 무료 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Filmový večer otvorí beseda s režisérom Dušanom Trančíkom a tvorcami filmu Download 1q84. Kolorit celej akcie v prípade priaznivého počasia doplní prehliadka automobilov veteránov z piešťanského Veteran Car Clubu. O hudobné vstupy sa postará Piešťanský dixieland pod vedením Ľubomíra Váryho Godfather 2. Návštevníci budú mať možnosť zachytiť atmosféru večera a odniesť si suvenír v podobe fotografie vďaka novej dizajnovej fotobúdke VyletíVtáčik 아이패드 오픈로드 다운로드.

Celý výťažok z podujatia je určený na podporu projektu občianskeho združenia ProWinter Socha Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Vstupné pre verejnosť je 4 eurá, 3 eurá zaplatia držitelia akreditácie na festival Cinematik video on how to use fire extinguishers.

-red/Zdroj, foto a grafika: OZ ProWinter-

REKLAMA