Úvod Kultúra Festival Lodenica odštartuje už vo štvrtok, vrcholom má byť vystúpenie Emira Kusturicu

Festival Lodenica odštartuje už vo štvrtok, vrcholom má byť vystúpenie Emira Kusturicu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťany sa už netrpezlivo pripravujú na festival Lodenica, na ktorom vystúpi aj svetoznámy Emir Kusturica. Na svojom súkromnom lietadle pristane na letisku aj so svojim The No Smoking Orchestra a fanúšikov plánujú naozaj poriadne rozdivočiť Don't starve to iPhone. Okrem ohnivej balkánskej šou čaká návštevníkov aj škótska kapela Middle of the Road, český Čechomor, Kamelot, bratia Nedvědovci a ďalší skvelí hudobníci Master of Farm. Festival sa začína vo štvrtok 25. augusta, no areál campingu Lodenica organizátori otvárajú v stredu na pravé poludnie. Keďže festival je rodinným podujatím, sprievodný program čaká aj na deti, pripravená je farma Humanita Berta Betáka s westernovými scénkami i indiánskymi stanmi, škola country tancov, premietanie filmov o prírode a trampolíny. 

IMG_6810_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Festival Lodenica v Piešťanoch ponúkne vášnivé balkánske rytmy, to najlepšie z country a aj návrat švédskej legendy Middle of the Road na slovenské pódiá po 40-tich rokoch 안철수 v3 lite 다운로드. Emir Kusturica už pripravuje svoje súkromné lietadlo, s ktorým o pár dní pristane na piešťanskom letisku. Verí, že s The No Smoking Orchestra publikum doslova dostanú do varu 라이젠 다운로드.

Middle of the road_resizeKusturica 4_resize„Už skoro štvrťstoročie sa snažíme robiť ľuďom radosť a sľubujem, že aj v Piešťanoch to bude silné Komodo Time Machine. Slovenské publikum je skvelé. Viete oceniť hudbu, ktorá má melancholický základ a ktorá je temperamentnou kombináciou hudby Južnej Ameriky a rómskych rytmov Lee Sun-hee's song. Veľmi sa tešíme,“ vraví Emir Kusturica.

IMG_6846_resize

„Stanovanie v areáli Lodenice je bezplatné a zabezpečili sme aj komfortné parkovanie na vyhradenom parkovisku reverse trial pc. Opäť vychádzame návštevníkom k dispozícii a pre tých, čo neprídu vlastným autom, sme zariadili aj kyvadlovú dopravu. Bude premávať od štvrtka 15.00 do nedeľného poludnia z a na autobusovú aj železničnú stanicu,“ vraví organizátor festivalu Dušan Drobný z agentúry Topfest sound file.

Lodenica aj toho roku ponúka skvelý line-up, okrem ohnivého Kusturicu a škótskych popových senioroch Middle of the Road vystúpi i Kamelot, bratia Nedvědovci, Ploštín punk, IMT Smile, Desmod, Alan Mikušek a ďalší skvelí hudobníci. cechomor_kapela

„Už roky sú fanúšikovia zvyknutí, že Lodenica je dokonalý rodinný festival like fate you love. Sme preto veľmi radi, že sa nám okrem hudobného programu opäť podarilo pripraviť aj super program pre najmenších. Môžu sa tešiť na farmu Humanita Bertu Betáka s westernovými scénkami a indiánskymi stanmi, na školu country tancov, ale tiež na kráľovské mestečko s premietaním filmov o prírode, knižnicou a súťažami 우라라 미로첩 다운로드. Nafukovadlá a trampolíny sú úplnou samozrejmosťou. Som si istý, že v Piešťanoch sa tento víkend zabaví každý, kto chce,“ uzavrel Dušan Drobný.

-lt/Zdroj: Propaganda HOUSE/Foto: E. Kusturica – René Miko, Agentúra Topfest, lt-

REKLAMA