Úvod Kultúra Exkluzívny koncert v Dome umenia Piešťany – BKK Trio Tour 2018...

Exkluzívny koncert v Dome umenia Piešťany – BKK Trio Tour 2018 & Peter Lipa

REKLAMA
Knebl

Kapela BKK trio spolu s Petrom Lipom v tomto roku odohrá len štyri koncerty. Vrámci 20-teho ročníka česko-slovenského festivalu Piešťanské rendezvous 2018 si jeden z nich môžete užiť v stredu 24 surface 3 복구 이미지 다운로드. októbra o 19:00 h v Dome umenia.

Mená ako Peter Lipa, Martin Gašpar, Marcel Buntaj, Matej Benko, či Michal Žáček netreba verejnosti špeciálne predstavovať rt jar. Patria k uznávaným muzikantom na Slovensku aj v Čechách. Diváci sa môžu tešiť na kvalitný hudobný zážitok. Marcel Buntaj od roku 1990 tvorí spolu s Martinom Gašparom zohranú rytmiku, ktorá nahrala viac ako 50 CD renomovaným interpretom (J Man of Mask. Kirschner, P. Lipa, L. Filipová P. Hammel, Orchester G. Broma, A. Bartošová, L. Kerndl, T. Kerndlova, R. Müller B. Dubasová, P.S.,V. Patejdl, O. Záblacká, R 시크릿쥬쥬 11기 다운로드. Pastrňák, TUTU, M. Podhradská, K. Hasprová, R. Grigorov, R. Opatovský, M. Železňák, Home Made Mutant, Wedding Band, P. Cardarelli, Gapa, D. Gladis a i.) a spolupracujú dodnes 저벅가 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Na realizácii projektu sa konkrétne budú podieľať – kapela BKK trio Marcel Buntaj – bicie , Matej Benko – klavír, Martin Gašpar – basgitara, Peter
Lipa – spev, Michal Žáček – uznávaný český saxafonista 혜화동 다운로드.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

VSTUPENKY – v pokladni Domu umenia ( t.č. 033/2458001 14.00 – 17.00 hod 지하철 앱 다운로드. ) alebo na www.ticketportal.sk. PRE ŠTUDENTOV, DOCHODCOV a ZŤP – poskytujeme ZĽAVY – info v POKLADNI DUP !!!

PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba