Úvod Kultúra Eva Jurišová odišla do muzikantského neba

Eva Jurišová odišla do muzikantského neba

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rodina, priatelia a fanúšikovia country hudby sa so speváčkou Evou Jurišovou rozlúčili v pondelok 14. augusta. Tá bola neodmysliteľnou súčasťou country scény dlhé roky Download the band band. Žiaľ chorobe, ktorá ju roky prenasledovala, napokon už nedokázala vzdorovať.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Eva Jurišová bola rodáčkou z Leopoldova mobile naver videos. Neskôr žila na Myjave a potom sa presťahovala do Piešťan. Tu sa spojila s country kapelou Váh River Band, s ktorou hrala viac ako dvadsať rokov Don't love you mp3 downloads. Predtým pôsobila i v skupine Tempo 6 a počas prestávky v koncertovaní s Váh River Bandom si zaspievala tiež v skupine E.M.I.

Zdravotné problémy onkologického charakteru mala výborná speváčka už veľa rokov dozadu web template. Vyzeralo to, že sa jej podarilo nad chorobou zvíťaziť a mohla sa naplno venovať hudbe, ktorú milovala. Posledný koncert s Váh River Bandom odohrala zhruba pred dvomi mesiacmi 피파99 다운로드. Odvtedy sa jej zdravotný stav zhoršoval, až napokon svoj boj so zákernou chorobou minulý týždeň prehrala.

Česť jej pamiatke!

-red- Foto: FB Váh River Band Video: youtube.com

REKLAMA