Úvod Kultúra Dom umenia otvorí 37. umeleckú sezónu, slávnostne ju zaháji hra Ilúzie

Dom umenia otvorí 37. umeleckú sezónu, slávnostne ju zaháji hra Ilúzie

REKLAMA

Dom umenia pripravuje na piatok 29. septembra slávnostné otvorenie už 37. umeleckej sezóny. Úvodným predstavením bude divadelná hra Ivana Vyrypajeva Ilúzie, v podaní činohry Slovenského národného divadla Final Cut Pro for free. V horko-smiešnej komornej dráme pod režisérskou taktovkou Eduarda Kudláča sa predstaví napríklad Martin Huba, Dušan Jamrich a Božidara Thurzonovová 갱비스트 무료 다운로드. Začiatok predstavenia je naplánovaný o 19.00 hodine. 

SLOVENSKÉ NÁRODNÉ DIVADLO – Činohra

REKLAMA
Chlapci na panvici
PN Taxi
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba

Ivan Vyrypajev : ILÚZIE
Súčasná hra ruského autora o (ne)naplnených láskach na púti do večnosti v podaní najstaršej hereckej generácie SND EuroTruck Korea Map.
Réžia: Eduard Kudláč
Preklad: Romana Maliti
Dramaturgia: Darina Abrahámová
Scéna a kostýmy: Eva Kudláčová Rácová
Hudba: Martin Burlas
Osoby a obsadenie :
Prvá žena : Emília Vášaryová / Zuzana Kocúriková
Druhá žena: Božidara Thurzonovová
Prvý muž: Martin Huba
Druhý muž: Dušan Jamrich

Dramatik, herec, divadelný a filmový režisér, jeden z najvýraznejších a najzaujímavejších zjavov na súčasnej ruskej i medzinárodnej scéne ponúka ďalšiu zo svojich skvelých hier (na Slovensku známy titulmi Kyslík, Júl, Sny) 맥os 모하비 다운로드. Tentoraz sa vo svojej horko-smiešnej komornej dráme Ilúzie snaží rozlúsknuť oriešok, v ktorom sa skrýva intímny vesmír dvoch manželských párov von Mark. Na sklonku života bilancujú, komentujú, spovedajú sa jeden druhému a najavo vychádza nejedno prekvapenie… Vynára sa nejedna otázka: má láska zmysel, iba keď je obojstranná 중학생 다운로드? Je opakom ilúzie lož alebo pravda? Čo vlastne predstavuje esenciu našich reálnych životov a vzťahov? Prežité, chcené, obetované alebo ukryté v duši ako tajomstvo pravého poznania a premeškaných príležitostí 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드? Potrebujeme pevný bod v chaose premenlivosti a hodnotových neistôt?

Irónia strieda dramatické výpovede, dynamický sled adresných monológov osvetľuje vecnosť originálneho rozprávania príbehov, ktoré sa varírujú z rôznych uhlov Minecraft Jumpmap. Autentické, hlboké a bystré mapovanie životných letov a pádov pred opustením Mliečnej cesty… Jedinečný pokus o definíciu nedefinovateľných vzorcov osudov je fantastickou príležitosťou pre skvelých hercov a otvorených, hĺbavých divákov head soccer 버그판 다운로드.
Vstupné: 16,- €

predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk
Náš program nájdete aj na www.navstevnik.sk kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky 배트맨 아캄나이트 다운로드.
Pokladňa Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok 14.oo – 17.oo a hodinu pred podujatím
Telefón: 033/24 58 001 alebo 033/24 58 100

-red/Zdroj a foto: Dom umenia, ticketportal.sk, Slovenské národné divadlo-

REKLAMA