Úvod Kultúra Dom umenia otvára novú sezónu prenosov z Metropolitnej opery

Dom umenia otvára novú sezónu prenosov z Metropolitnej opery

REKLAMA
Esesko

Dom umenia bude už v sobotu 7. októbra dejiskom priameho prenosu priamo z Metropolitnej opery v New Yorku. Prvou operou v tejto umeleckej sezóne, ktorú si budú môcť diváci vychutnať na plátne vo vysokom rozlíšení, bude inscenácia tragédia Norma od Vincenza Belliniho 캐치미이프유캔 다운로드. Pod vedením režiséra Davida McVicara sa v hlavných úlohách predstavia Sondra Radvanovsky, Joyce DiDonato, Joseph Calleja a Matthew Rose.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

12 Dude Simulator. sezónu operných prenosov z Metropolitnej opery v New Yorku otvára nové naštudovanie Belliniho tragédie Norma, jedného z vrcholov bel canta. V hlavnej úlohe sa predstaví Sondra Radvanovsky, v tejto role zažiarila v Metropolitnej opere v roku 2013, ako aj v Canadian Opera Company, San Francisco Opera, Bayerische Staatsoper, Gran Teatre del Liceu a Lyric Opera of Chicago – patrí medzi popredné interpretky tejto postavy na svetových operných scénach java pdf 파일 다운로드. Joyce DiDonato stvárni Norminu priateľku a súperku Adalgisu, Joseph Calleja sa predstaví ako Pollion a Matthew Rose ako Orovist. Nové naštudovanie diriguje Carlo Rizzi, réžiu má Sir David McVicar japanese ime.

Vstupné:
12,-€ / základné vstupné za jednu vstupenku – 1 predstavenie
6,-€ / zľavnené vstupné za jednu vstupenku – 1 predstavenie pre študentov a dôchodcov, ZŤP a ZŤP-S

Predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia Piešťany a cez www.ticketportal.sk

Oficiálna stránka:

http://www.prenosydokin.cz

Náš program nájdete aj na water vango-based. navstevnik.sk" target="_blank">www.navstevnik.sk kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky.

-red/Zdroj a grafika: Dom umenia, prenosydokin.cz, MET-

REKLAMA