Úvod Kultúra Dokument Cooltúra môžu školy premietať zdarma

Dokument Cooltúra môžu školy premietať zdarma

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dokument Cooltúra, ktorý zrealizoval režisér Miro Remo, je na školách dostupný zadarmo pre všetkých učiteľov a ich študentov highest quality on YouTube. Podmienkou pre uskutočnenie projekcie počas vyučovacích hodín je predloženie dokladu učiteľa. Film ponúka úsmevný, ironický, ale zároveň i vážny pohľad na stav slovenskej kultúry a okrem pozlátka ponúka aj sondu do zákulisia 영한 번역기 다운로드. Vidieť v ňom môžete súťaž v kopaní hrobov, veľkonočné zvyky v obci Slopná, a tiež natáčanie populárnych show a objavia sa v ňom napríklad Vilo Rozboril, Rytmus, Majk Spirit, Dušan Grúň či Zuzana Fialová mencoder.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„V mene celého tímu Dokumentu na kolesách a výrobného tímu dokumentu Cooltúra by sme Vám radi poďakovali za prejavený záujem prezentovať Cooltúru študentom na stredných a vysokých školách 저작권 동영상 다운로드. Veľký počet záujemcov o premietanie a diskusiu k filmu nás prekvapil a potešil. Tešili sme sa takisto z plodných a podnetných diskusií po projekciách 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Vzhľadom na naše finančné možnosti sa nám bohužiaľ nepodarilo pokryť záujem všetkých škôl o premietanie filmu spojenú s diskusiou k téme,“ informuje o projekciách režisér Miro Remo 웹툰 총수 다운로드.

Podmienkou k uskutočneniu projekcie filmu Cooltúra je premietanie výhradne na akademickej pôde a predloženie kópie dokladu učiteľa /ITIC/ na adrese dokumentnakolesach@gmail.com Download BaiduCloud. Na základe identifikácie a po verifikácií získa učiteľ oprávnenie k premietaniu v rámci vyučovacieho procesu a link na film.

-lt/Zdroj: miroremo.sk/Foto: miroremo.sk, archív-

REKLAMA