Úvod Kultúra Do Piešťan sa vrátia The Subways

Do Piešťan sa vrátia The Subways

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na Grape (10. – 11. augusta) zahrajú aj elektro-punkoví The Bloody Beetroots a vychádzajúce hviezdy indie popu Wolf Gang 윈도우 1809 다운로드.

[singlepic id=25490 w=320 h=240 float=left]Taliansky producent Sir Bob Cornelius Rifo a Dj Tommy Tea, ktorí sa skrývajú za názvom The Bloody Beetroots, patria momentálne k najvyhľadávanejším elektronickým zoskupeniam na svete 웹페이지 통째로 다운로드. Ich dance-punk plný neuveriteľnej energie vás na koncerte absolútne pohltí a nohy si väčšinu času neudržíte na zemi.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Dvojica vystupuje tradične v komixových maskách Venoma, ktoré skvele doplňujú ich svetelnú a vizuálnu show last tango in Paris. Majú na svojom konte úspešné Ep „Cornelius“(2008), ktoré sa dostalo do Top 100 iTunes Downloads, navyše sa jednalo o špeciálny projekt spájajúci hudbu, módu a video three thousand thousand. V roku 2009 vydali album Roborama, z ktorého vzišiel veľký hit Warp.1.9. a minulý rok dali na trh zbierku remixov, na ktorej nájdete skladby aj od kapiel Metallica, Chcemical Brothers, The Kills či speváčky Robyn 링크티비 다운로드.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=2DO6Y9_5e7A[/youtube]

[singlepic id=25491 w=320 h=240 float=left]The Subways sú v našich končinách viac ako známi, bude to ich tretí koncert na Slovensku za posledné tri roky, teraz prídu predstaviť svoj nový album Money And Celebrity 묵향 32 txt 다운로드. „Aj keď sme viackrát spomínali, že nechceme moc opakovať kapely, ktoré už u nás hrali, v tomto prípade sme sa rozhodli udeliť výnimku. The Subways si veľmi obľúbili Slovensko a keď prišla otázka na ich októbrovom koncerte v Bratislave, či by si mohli v lete u nás zahrať, nedalo sa odpovedať nie“, hovorí jeden z organizátorov Ján Trstenský 한글 무설치 다운로드.

„Sme veľmi radi a je to pre nás pocta, že takáto skvelá zahraničná kapela chce hrať práve na Grape a stávajú sa tak v podstate našou domácou kapelou, za čo vďačíme hlavne skvelým slovenským fanúšikom“, pokračuje Janči 라이덴 다운로드.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=hYru9VCXSl0[/youtube]

[singlepic id=25492 w=320 h=240 float=left]Britská kapela Wolf Gang patrila podľa časopisu NME medzi najväčšie objavy v roku 2011 Download the daredevil game Rhythm. Ich prvý album Suego Faults vypustil doteraz už štyri úspešné single, z ktorých skladba The King And All Of His Men, boduje v celej Európe a dostáva sa do najvyšších rotácií v alternatívnych, ale aj komerčných rádiách, čím len potvrdzuje štatút Wolf Gang ako jednej z najlepších nových britských kapiel Yomiri Nisekoi.

„Videli sme kapelu aj na živo a bol to skvelý koncert, strhujúce skladby, fantastická atmosféra. Sme veľmi radi, že ich máme“, dodáva na záver Janči.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=TZLv36LvRo8[/youtube]

Text a foto: tlačová správa

REKLAMA