Úvod Kultúra Do Jaslovských Bohuníc opäť zavíta kvalitná country hudba a folk

Do Jaslovských Bohuníc opäť zavíta kvalitná country hudba a folk

REKLAMA
GM Dental Zubar

Ďalší ročník medzinárodného country festivalu pre celú rodinu prinesie v rámci kultúrneho leta do Jaslovských Bohuníc, okres Trnava, ďalšiu dávku kvalitnej hudby a zábavy pre mladých aj starších 오라클 xe 다운로드.

Toto leto sa v Jaslovských Bohuniciach bude opäť niesť v znamení dobrej hudby Download Albata. V dňoch 20. – 22. 7. 2018 sa v príjemných priestoroch prírodného amfiteátra Jaslovských Bohuníc uskutoční ďalší ročník hudobného festivalu COUNTRYFEST BOHUNICE 2018 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드.

Môžete sa tešiť na kvalitnú dávku country, folku, bluegrassu a akustickej hudby v podaní kapiel ako Robert Kresťan a Druhá Tráva, Žalman a spol., Slniečko,Michal Tučný Revival Plzeň, Bukasový masív a ďalší – no najmä na živé vystúpenie legendárneho IVANA MLÁDEKA a jeho BANJO BAND 후레자식 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Hudobný program budú už tradične dopĺňať rôzne sprievodné podujatia, ktoré sú koncipované tak, aby si v nich “to svoje” našiel každý, bez ohľadu na vek či pohlavie – jednoducho rodinný festival ako sa patrí 즐거운 사라 다운로드.

Pre viac informácií o programe, sprievodných podujatiach a možnostiach, ktoré bude pre vás ponúkať stanové mestečko, pozrite na oficiálny web podujatia countryfestbohunice.sk alebo na FB stránku https://www.facebook.com/counryfestbohunice/ 고스트 11.5 다운로드.

PR

REKLAMA