Úvod Kultúra Do Jaslovských Bohuníc opäť zavíta kvalitná country hudba a folk

Do Jaslovských Bohuníc opäť zavíta kvalitná country hudba a folk

REKLAMA
Esesko

Ďalší ročník medzinárodného country festivalu pre celú rodinu prinesie v rámci kultúrneho leta do Jaslovských Bohuníc, okres Trnava, ďalšiu dávku kvalitnej hudby a zábavy pre mladých aj starších 오라클 xe 다운로드.

Toto leto sa v Jaslovských Bohuniciach bude opäť niesť v znamení dobrej hudby Download Albata. V dňoch 20. – 22. 7. 2018 sa v príjemných priestoroch prírodného amfiteátra Jaslovských Bohuníc uskutoční ďalší ročník hudobného festivalu COUNTRYFEST BOHUNICE 2018 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드.

Môžete sa tešiť na kvalitnú dávku country, folku, bluegrassu a akustickej hudby v podaní kapiel ako Robert Kresťan a Druhá Tráva, Žalman a spol., Slniečko,Michal Tučný Revival Plzeň, Bukasový masív a ďalší – no najmä na živé vystúpenie legendárneho IVANA MLÁDEKA a jeho BANJO BAND 후레자식 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Hudobný program budú už tradične dopĺňať rôzne sprievodné podujatia, ktoré sú koncipované tak, aby si v nich “to svoje” našiel každý, bez ohľadu na vek či pohlavie – jednoducho rodinný festival ako sa patrí 즐거운 사라 다운로드.

Pre viac informácií o programe, sprievodných podujatiach a možnostiach, ktoré bude pre vás ponúkať stanové mestečko, pozrite na oficiálny web podujatia countryfestbohunice.sk alebo na FB stránku https://www.facebook.com/counryfestbohunice/ 고스트 11.5 다운로드.

PR

REKLAMA