Úvod Kultúra Dizajnér Michal Staško predstaví návrhy sedacích vakov

Dizajnér Michal Staško predstaví návrhy sedacích vakov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Výstava novej kolekcie sedacích vakov, ktoré navrhol Michal Staško z Piešťan, sa začína v Mestskej knižnici mesta Piešťany 19. októbra Double Dragon Download.

[singlepic id=36182 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Sedací vak je fenomén dnešnej doby – neforemný, výstredný až gýčový, farebný a zvláštne pohodlný a obľúbený hlavne medzi mladými ľuďmi a deťmi windows 7 images. Jedného dňa sa takýto vak objavil aj u mňa v obývačke. Výrobok veľkej zahraničnej firmy. Po bližšom zoznámení sa, ako toto čudo na sedenie funguje, som zistil, že aj na Slovensku existuje firma Tuli, ktorá sa venuje výrobe obdobných objektov na sedenie,“ povedal dizajnér Listening to the Bible.

Dodal, že jeho záujem sa neskôr sústredil na výplň vaku a posun konceptu z obyčajného vaku na vtipný dizajnový kus. Z viacerých návrhov vzišlo päť výrobkov, ktoré si môžu návštevníci výstavy v knižnici pozrieť a vyskúšať Movie real download. Okrem vakov pre deti sa medzi nimi nájdu aj výrobky určené mladým ľuďom a tiež domácim miláčikom.

Pre autora bolo obdobie tvorby nových sedacích vakov dobrou sezónou aj z dôvodu narodenia dcéry, ktorej je celá kolekcia venovaná, preto svoju výstavu nazval Good Season 바보의 스카이림 다운로드. Vaky budú vystavené v knižnici do 19. novembra.

(mp) foto: Katarina Bell

REKLAMA