Úvod Kultúra Divadlo Bolka Polívky dnes prináša do Piešťan „Šest tanečných hodin v šesti...

Divadlo Bolka Polívky dnes prináša do Piešťan „Šest tanečných hodin v šesti týdnech“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské rendezvous už viac ako dvadsať rokov na jeseň zabezpečuje kvalitnú jesennú nádielku divadelného umenia. V pondelok 21 SchoolRumble. októbra privedie do Piešťan Divadlo Bolka Polívky, ktoré predstaví titul „Šest tanečných hodin v šesti týdnech“. Ide o strhujúci herecký duet o ľudskej opustenosti a nikdy neumierajúcej nádeje v lepšie zajtrajšky Environment Special.

Hra Richarda Alfieriho sa stala hitom na svetových javiskách pbvm90.dll. Premiéru mala v Los Angeles v roku 2001. Česká premiéra sa odohrala v pražskom divadle Ungelt v roku 2006, obnovená bola v roku 2011 v Divadle Bolka Polívky 영화 베스트셀러 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Šesť týždňov tanca, šesť týždňov porozumenia a hľadania spoločnej reči. Madame Lily Harrison si najíma Michaela Minettiho, aby ju naučil swing, tango, valčík, foxtrot, cha-chu a moderný tanec tensof flow. Obaja prechádzajú ťažkým životným obdobím a aj napriek tomu, že spolu zdanlivo nemajú nič spoločné nakoniec nájdu spoločnú reč a vzájomne si pomôžu 명량 영어자막 다운로드.

Réžia: Zdeněk Dušek
Hrajú: Chaal Poullain, Martin Kraus

Dĺžka predstavenia : 140 min. + prestávka

Vstupné: 18,-€ / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk
Náš program nájdete aj na www.navstevnik.sk kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky scx-1360 driver.

PR

Táto správa je platenou formou reklamy. Informujte aj vy o vašej ponuke viac ako 60-tisíc čitateľov portálu www.pnky.sk 일곱개의 대죄 1기 다운로드. Podrobnejšie  informácie na inzercia@pnky.sk, alebo 0910 960 610.

REKLAMA