Úvod Kultúra Česká legenda Xindl X mieri do Piešťan

Česká legenda Xindl X mieri do Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po vypredaných koncertoch v Prahe a v Batislave mieri jeden z najpopulárnejších českých pesničkárov aj do Piešťan 오라클 10g 32 bit 다운로드. Xindl X a jeho hity Anděl, Dysgrafik, Láska v housce, Štědrý večer nastal, Barbína či V blbým věku patria už niekoľko rokov k najhranejším  pesničkám v českých rádiách hp 로드러너 다운로드.

V piešťanskom Kursalone odohrá akustický koncert v stredu 27. novembra o 20,00 h spolu s gitaristom Lukášom Bundilom v rámci slovenského turné k svojmu tohtoročnému CD Čecháček Made Smash Bros. Ako predkapela by mala zahrať Mirka Miškechová. Lístky stoja 5 eur v predpredaji a 8 eur pred koncertom. Môžete si ich kúpiť denne od 10,00 do 21,00 h v Kursalone na bare 크롬 사이트 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Xindl X (vlastným menom Ondřej Ládek, nar. 16.8. 1979) je český pesničkár a scenárista. Upozornil na seba v roku 2007 víťazstvom v súťaži Česko hledá písničku, ďalej  výhrou v pesničkárskej kategórii na Záhradě 2008 a získáním autorskej Porty 2008. V tom istom roku natočil s producentom Jiřím Maškom debutové album Návod ke čtení manuálu, za ktoré získal zlatú platňu a 3 nominácie na cenu Českej hudobnej akadémie Anděl  안드로이드 os 다운로드. Videoklip k skladbe Anděl z tohto albumu sa stal najsledovanějším českým videom na Youtube s viac než 7 miliónov videní. Len nedávno nahral aj satirické video na margo vystúpenia prezidenta Miloša Zemana v rádiu, v ktorom niekoľkokrát zaznel vulgárny výraz.  „Vypípněte toho staříka, a to radši úplně,“ spieva Xindl 가상 악기 다운로드.

Xindl X

(inf)

REKLAMA