Connect with us

Kultúra

Na Beckovských slávnostiach zahrá Gladiátor

Published

on

Reklama

Od 18. do 20. júla sa Beckov premení na najčarovnejšie miesto rozprávkovej atmosféry, pohody a nezabudnuteľnej zábavy. Kúzlo pradávnych časov bude dýchať po tieto dni z každej jeho uličky.

beckov1

Reklama

Legendárne Beckovské Slávnosti sú späť. Aj tento rok sa v jednom z najmalebnejších kútov Slovenska predvedú Bludní rytieri na hrdých tátošoch . Najlepší remeselnícki majstri prekvapia svojimi umeleckými kúskami. Majstrovstvá sveta v hode vidlami Vidlomet sú už domácou tradíciou. Návštevníci sa môžu tešiť na množstvo diskusií, premietania alebo prezentácií na aktuálne i neobyčajné témy. Pomyselnou čerešničkou bude rozprávanie známeho cestovateľa Petra Becka Ondrejoviča, ktorý predstaví svoje neuveriteľné dobrodružstvá z rovníkových oblastí Ameriky a Afriky.

Nemenej zaujímavou témou budú včely a ich nezanedbateľné miesto v našom živote. Liečenie medom, peľom, propolisom i ďalšie dôležité informácie. Aká by to bola zábava bez hudby? V Beckove sa už pravidelne objavujú tie najlepšie kapely a interpreti z domácej scény. Toto leto tomu nebude inak. Organizátori zatiaľ predstavili jedno meno – struny na gitarách pre vás rozozvučí populárny Gladiátor.

Reklama

Zdroj: Tlačová správa

Populárne články