Úvod Kultúra Aký bol Piešťany Open MIC Live 2020?

Aký bol Piešťany Open MIC Live 2020?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Za nami je štvrtý ročník DIY festivalu domácej hudobnej tvorby Piešťany Open MIC Live, tzv. zimný Street ART Festival, ktorý sa konal 1.2.2020 v kultúrno-komunitnom centre ŽiWell Kursalon Gomthree masm3.

„Sám tomu nemôžem uveriť, že komunitné podujatie, kde hrajú neznáme alebo takmer neznáme kapely, alebo pesničkári, si našlo svojich stálych fanúšikov a oslovuje ďalších, hudobníci sa radi vracajú a prichádzajú nové tváre a všetci sa tešia na letný Street ART Festival“, hovorí organizátor Open MICu, Branislav Galo 귀트영 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hlavný program na tohtoročnom Open MICu bol plánovaný od 20.00 h pre koncerty kapiel Druhá Edícia (folk-rock) a KLIPERS (darkwave synth-folk) 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드. Od 16.00 h prebiehal voľný program, ktorý bol vyhradený pre 30 minútové vystúpenia potvrdených a nepotvrdených účinkujúcich. Podľa slov organizátorov, účinkujúcich však prišlo priveľa, niektorí potrebovali dlhšie zvukové skúšky a 30 minútové sloty sa nedodržali OneNote 2019. Program sa preto časovo posunul a koncert KLIPERSov sa musel odložiť na iný termín, konkrétne na 15.5.2020 s miestom konania LAJFKY v Edene, Winterova 60, Piešťany internet vaccine.

Ďalší ročník Open MICu bude mať preto iba jedného hlavného hosťa s pevným začiatkom koncertu a časový limit 30 minút pre ostatných účinkujúcich sa bude prísne dodržiavať toad for oracle 12 다운로드.

Prekvapením večera bola mladá huslistka

Na Open MICu 2020 vystúpili v tomto poradí: Dano Görög, skupina Korene, Braňo Zelenay, ku ktorému sa spontánne pridal Milan „Bazzy“ Buzgo, Meluzína, Ildikó Kali, Španiel a Domčača, Espolón Orchestra, Mustage, čo je hudobný projekt Mareka Martinkoviča, ktorého sprevádzali Martin „Psiara“ Spišák (elektrická gitara), Branislav Galo (alt saxofón) a prekvapenie večera, huslistka, Andrea Tkáčová (na fotke vpravo),

ktorá sa objavila počas koncertu Mustage a bez akejkoľvek prípravy sa postavila na pódium a odohrala, v rámci improvizácie, fenomenálny koncert vk 동영상 다운로드.

Záver večera už patril skvelému koncertu Druhej Edície, folk-rockovej legende z Hlohovca a festival by určite pokračoval až do rána, ale keďže základným pravidlom organizátorov Open MICu a Street ART Festivalu je slušnosť a tolerancia, končilo sa v najlepšom Download Chrome NewTab.

Záverom pár slov k piatemu ročníku Street ART Festivalu, ktorý sa bude konať 1.8.2020 웰컴 투 사우스 다운로드. Organizátori stanovili ako podmienku účasti vedieť zahrať na ulici, čo zároveň bude aj forma propagácie účinkujúcich, ktorí si takto budú môcť pozvať publikum na svoj hlavný koncert už s riadnym ozvučením Download chrome flash files.

Fotografie a videá z Open MICu 2020 nájdete tu.

TS Urban Tone

REKLAMA