Úvod Kultúra 64. music festival Piešťany dnes prináša balet plný vášne

64. music festival Piešťany dnes prináša balet plný vášne

REKLAMA
GM Dental Zubar

Music festival Piešťany pozýva na dnes večer do priestorov Domu umenia priaznivcov baletu. Pripravená je projekcia záznamu z predstavenia Baletu Veľkého divadla ( Boľšoj teátr) v Moskve 웹툰 총수 다운로드.

Uvidíte Carmen s hudbou Georgés Bizeta a Rodiona Ščedrina Download BaiduCloud. Choreografiu naštudoval Alberto Alonso. Impulzívna Carmen zvedie Dona Josého a presvedčí ho, aby ju prepustil z väzenia. Akonáhle je vonku, myslí si, že je konečne slobodná, než si uvedomí, že je v skutočnosti väzňom milostného trojuholníka 커피가 식기전에 다운로드. Chce byť s presláveným toreadorom Escamillom, ale nechce opustiť ani Dona Josého.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Tešiť sa môžete tiež na Petrušku s hudbou Igora Stravinského a choreografiou Edwarda Cluga 지누션 다운로드. Na karnevale v Petrohrade hrajú tri bábky rovnakú úlohu stále dokola. Medzi nimi aj nešťastná milenka Petruška. Vedomá si tejto bezvýchodiskovej situácie, napadne Petruška zvyšné bábky a z divadla ujde…

Vášnivé predstavenie klasických baletov v novej produkcii, ktorá vystihuje dušu ruského baletu, si môžete vychutnať v pondelok 10 socket.io.js. júna od 19:30 h.

Viac info na www.domumenia-piestany.sk Remixos 3.0.
PR

REKLAMA