REKLAMA

63. music festival Piešťany odštartoval 1. júna koncertom Štátneho komorného orchestra Žilina s českým dirigentom Leošom Svárovským a 12-ročný klavirista Ryanom Martinom Bradshawom Find the wrong picture for free download. V rámci programu sa predstavil tiež na organe bude Marek Štrbák a Spevácky zbor Lúčnica so zbormajsterkou Elenou Matušovou. Ešte predtým však odzneli tradičné fanfáry v podaní v podaní Corni di Bratislava s umeleckým vedúcim Karolom Nitranom, tento raz pre dážď nie na balkóne Domu umenia, ale vo foyer overseas music.

 

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba

Mladý 12 ročný klavirista nadchol piešťanské publikum Koncertom D dur pre klavír a orchester Download Arirang News. Ryan Martin Bradshaw má otca z Austrálie a mamu Slovenku, je pravnukom známeho herca Martina Gregora, žije v Bratislave.

Ako šesťročný dokázal zahrať ľahšiu verziu Beethovenovej Ódy na radosť podľa sluchu Python opencv. Slovensko reprezentoval na Akadémii Franza Liszta v Budapešti v rámci projektu Bartók deťom. Hral tiež so Slovenským komorným orchestrom Slovenskej filharmónie 디아블로 2 다운로드. Úspešný bol na súťažiach v Brne, Záhrebe, Sofii i Salzburgu. Študuje na University of Music and Performing Arts Vienna.

V rámci otváracieho koncertu zazneli tiež diela diela Johanna Nepomuka Hummela, Eugena Suchoňa a Alexandra Albrechta gate of steiner.

63. ročník music festival Piešťany potrvá do 9. júla, pričom prináša zaujímavé vystúpenia nielen v Dome umenia, ale i iných scénach, či v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku 구글 드라이브 스트림 다운로드. Podrobný program nájdete tu.

-red- Foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA