Connect with us

Koktail

Zverland prináša príbehy domácich miláčikov

Published

on

Reklama

Po takmer dvoch rokoch úspešného fungovania veterinárnej kliniky Zverland v Piešťanoch spoznali tamojší lekári stovky osudov rôznych zvierat. Liečili bežné ochorenia, ale ošetrovali aj týraných psíkov, hryzné, alebo strelné zranenia,či diagnostikovali závažné ochorenia. Prevažná väčšina prípadov mala šťastný koniec. O niektoré z týchto príbehov sa rozhodli podeliť.

Reklama

Vo Zverlande pomohli nedávno na svet aj deviatim malým šteniatkam.

Ich cieľom je priniesť osvetu a upozorniť milovníkov zvierat aj širokú verejnosť na nebezpečenstvá, ktoré číhajú na domácich maznáčikov. Bohaté skúsenosti veterinárnych lekárov zo Zverlandu pramenia najmä z toho, že ide o jedinečnú kliniku svojho druhu v širokom okolí. Jej vybavenie umožňuje včasnú diagnostiku, okamžité operácie aj hospitalizáciu. Služby Zverlandu preto využíva množstvo nielen štvornohých pacientov.
Veterinári najlepšie vedia, že život zvierat nie je vždy iba radosť a zábava. Najmä psi a mačky musia často čeliť týraniu, ale aj prehnanej starostlivosti, ktorá je v hraničných prípadoch podobne nebezpečná. Do ich odbornej starostlivosti sa tak dostávajú nielen starší jedinci, ale aj nemé tváre, ktoré odmalička trpia najrôznejšími chorobami.
Aby ľudia predišli utrpeniu svojich štvornohých priateľov, mali by vedieť čo najviac o starostlivosti, ktorú vyžadujú. Najsilnejšie príbehy o bojovnosti a odvahe niektorých psov, mačiek, či iných zvierat  zverených do opatery veterinárnej kliniky Zverland si môžete prečítať na webstránke kliniky a postupne taktiež na našom portáli.

Reklama

-pr-

Populárne články