Úvod Koktail Zóna bez peňazí – z výmeny čisté obdarovávanie

Zóna bez peňazí – z výmeny čisté obdarovávanie

Prvú aprílovú sobotu sa pred klubom Žiwell v Piešťanoch uskutočnila prvá Zóna bez peňazí. Že neviete čo si pod týmto pojmom predstaviť 킬러 분식 다운로드? Jednoducho stačilo priniesť niečo čo nepotrebujete, či nepoužívate a jednoducho to vymeniť za niečo čo by sa vám zišlo a priniesol to niekto iný 도장 폰트 다운로드.

Príležitosť využilo približne  50 ľudí. Podľa organizátorov sa prvá piešťanská Zóna bez peňazí niesla v pokojnom a veselom duchu Gyro3d download. „Bolo tu veľa úsmevov a radosti, žiadne negatívne ohlasy. Pri prvých výmenách sme hľadali, čo si môžeme darovať vzájomne, ale rýchlo sa to „zvrhlo“ na čisté obdarovávanie Harry Potter Mixed Blood Prince.  Treba podotknúť, že sa nejednalo o „zbytočnosti“, ale aj o veci s reálnou euro hodnotou ako vysávač, holiaci strojček, takmer nové oblečenie 리얼 레이싱 다운로드. Táto skúsenosť v nás zanechala dobrý pocit a zámer opakovať zónu pravidelne,“ povedal Ľubomír Harmanovský z OZ Sieť dobra. Ak ste nestihli prísť, akcia sa bude určite opakovať a objavil sa aj nápad na „freeshop“, ktorého základ by sa dal vybudovať z vecí, ktoré zostali z toho čo účastníci priniesli 네이버 티비 캐스트 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Súčasťou Zóny bez peňazí boli tiež prezentácie o aktivitách piešťanských občianskych združení, o dobrovoľníctve, či o budúcnosti ekonomiky mysql manual.

Autor: db Foto: Aurel Rusnák, Tomáš Hudcovič

REKLAMA

noname

REKLAMA