Úvod Koktail Zóna bez Peňazí pozvala do Piešťan ducha Vianoc

Zóna bez Peňazí pozvala do Piešťan ducha Vianoc

Od včerajšieho poludnia sa začali priestory piešťanského klubu ŽiWell plniť darmi, darcami i obdarovanými 문명의 충돌 다운로드. Prišli svojou troškou podporiť udalosť, ktorá sa konala už druhýkrát tento rok, v sobotu 30. novembra vo vyše 40 mestách po celom Slovensku 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드.

Zónu bez Peňazí zorganizovali pre Piešťany dve spriatelené občianske združenia Kvas a Sieť Dobra Google Drive folder. Námet na toto predvianočné obdarovanie vyšiel od inšpirujúcich ľudí zapojených do Projektu Život. Rozhodli sa takýmto spôsobom privolať pravého ducha Vianoc, dobroprajnosti a hojnosti medzi ľudí v poslednú novembrovú sobotu movie Glory of the Clan. A dobre urobili.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Ľudia vďaka tejto myšlienke mali možnosť zbaviť sa nazhromaždených nepotrebností, nakuknúť na povaly, do starých skríň, posunúť/zdieľať ďalej veci, na ktoré im už roky padá prach 무료 성경 듣기 다운로드. Neraz ostali sami prekvapení, ako môže pre nich bezcenná vec potešiť niekoho ďalšieho.

REKLAMA

Na stolíkoch sa objavili knihy, množstvo odevov, šperkov, hračiek, dekoračných predmetov, zaujímavých kníh, ale aj masážny prístroj na nohy či digitálny prevodník na TV 피파17 다운로드.

Pri vychutnávaní ŽiWelláckeho čaju „bez peňazí“ si mohli prítomní prečítať množstvo informácii vďaka informačným tabuliam a letákom 닥터후 시즌1 다운로드. Súčasťou informačnej kampane bola aj možnosť podpísať Petíciu za zdravé potraviny s Slovensko bez GMO.

Následne ich Veronika Repková oboznámila s hlavnou myšlienkou stretnutia a Ľubomír Harmanovský ideu bezpeňažných a alternatívnych ekonomických systémov rozviedol v prednáške Riešenia na monetárne systémy Premier Pro 2.0.

Účasť bola v porovnaní s prvou Zónou bez peňazí v apríli o niečo menšia. Aj napriek tomu sú však rozhodnutí v takýchto stretnutiach pokračovať a pozývajú všetkých dobrých ľudí na jarnú Zónu bez peňazí Smurf game.

Fotografie ako aj zozbierané dary čakajúce na vás v Leierovom dvore, nájdete na stránke FB udalosti: https://www.facebook.com/events/167081413500430/

Text: Sieť Dobra

REKLAMA