Úvod Koktail Zábavky na Váhu: Po korčuľovaní, plavba na ľadových kryhách

Zábavky na Váhu: Po korčuľovaní, plavba na ľadových kryhách

REKLAMA

Rieka Váh ponúka neustále možnosti na zábavu. Môžete v nej plávať, voziť sa po jej hladine na člne, chytať ryby na jej brehu, alebo tak ako túto zimu využiť zamrznutú rieku na korčuľovanie, či bežkovanie 에덴의 선택 다운로드. V čase, keď ľad pomaly ustupuje, ponúka Váh ďalšiu atrakciu. Je ňou plavba na ľadových kryhách. Fotografie trojice mužov v neoprénoch so šašovskými klobúkmi na hlavách sa objavili na sociálnych sieťach už pred pár dňami on-screen phone. Dnes tesne pred poludním sa ľuďom na Kolonádovom moste naskytol takýto pohľad:

Muži v neoprénoch si plavbu na ľadových kryhách neužívali po prvý raz 슈가맨3 음원 다운로드. Sú to piešťanskí potápači, ktorí podľa vyjadrenia jedného z nich, sa plavbe na kryhách oddávajú už poriadne dlho. „Voda je náš život a živel 카라 스텝 다운로드. Je to čistá zábava. Štyridsať rokov sa vozíme, na kryhách. Písať ako je to strašne nebezpečné je nezmysel. Samozrejme, že vždy sa niečo môže stať, ale čo sa týka tohto, zodpovedne prehlasujem, že je to nebezpečné asi tak, ako napríklad bicykel.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021

Napriek tomu, že z pohľadu ľudí, ktorí vedia čo robia, ide o pomerne bezpečnú aktivitu, zabávať sa takto bez výbavy ako mali potápači, teda suchý neoprénový oblek, by nebolo minimálne najpríjemnejšie mp3 blank. Voda má len pár stupňov a kúpať sa v zimnom oblečení tiež nie je nič moc, takže masám sa tento druh zábavy neodporúča.

Potápači pri svojej zábavke dnes pomohli aj hasičom 레알팜 게임 다운로드. Tí mali vyzdvihnúť uhynutú labuť, a tak im ju podali, aby nemuseli ísť na ľad.

-th- Video: M. Petráš

REKLAMA