Connect with us

Koktail

Za výťažok z Plesu turistov pribudne mapa na Kolookruhu

Published

on

Reklama

Výťažok zo svojho prvého plesu, ktorý sa konal v polovici januára, sa piešťanskí turisti rozhodli venovať na zhotovenie situačnej mapy pri vstupe na Kolookruh pri lodenici. Ples zorganizoval Klub turistov TJ Bezovec na pôde Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera.

[singlepic id=9626 w=320 h=240 float=left]Klub turistov pôsobí v Piešťanoch už dlhé roky a organizuje mnohé akcie, na ktorých sa stretávajú priaznivci turistiky a prírody zo širokého okolia a rôznych vekových kategórií. Avšak vrámci plesu turisti vymenili vibramy a batohy za spoločenské oblečenie. Do tanca im hrala Ľudová hudba Petra Obucha a DJ Julto.

Reklama

V rámci programu vystúpili tanečníci Danka a Marek z Klubu spoločenského tanca „La Luna“ v Hlohovci. Martin Riljak a Daniel Opletal predviedli barmanskú šou. Svoje umenie ukázali aj tanečníci zo skupiny Herous a krásou ozdobili ples brušné tanečnice Shams.

Turisti vyrážajú na kratšie či dlhšie pochody celoročne. Pripravujú však aj tradičnú masovú akciu Inovecká tridsiatka a päťdesiatka, ktorá sa koná každoročne druhý júnový víkend.

Reklama

Nech sa páči malá fotospomienka na ples.

[nggallery id=467]

Foto: Iveta Mucha Ondrášiková

Populárne články