Úvod Koktail Vrbovský parlament mladých vypustí do sveta šťastie

Vrbovský parlament mladých vypustí do sveta šťastie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Parlament mladých mesta Vrbové štartuje svoje podujatia aj v novom školskom roku. Už v sobotu 17. októbra  19:00 pripravujú vypustenie balónov šťastia z hrádze vodnej nádrže Čerenec Záujmové mimoškolské aktivity odštartovali začiatkom októbra a deti môžete do krúžkov Astronomický večer, Fotokrúžok a Šikovné ruky do konca mesiaca. 

Šarkaniada_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Medzi zaujímavé podujatia v najbližších týždňoch patrí aj akcia s názvom Vypustime si šťastie 타임스파이 다운로드. „Každý máme nejaké tajné sny, ktoré chceme, aby sa nám splnili. Týmto podujatím chceme taktiež spríjemniť sobotný večer v našom meste a pozývame taktiež aj všetkých ostatných z okolitých dedín“ povedal predseda Parlamentu mladých mesta Vrbové, Dušan Sabo Download departure. Ak máte teda chuť a čas vypustiť si lampión šťastia, príďte v sobotu 17. októbra o 19:00 na hrádzu vodnej nádrže Čerenec. Organizátori ďalej informujú, že podujatie sa uskutoční len v prípade priaznivého počasia masterpieces. Viac informácii nájdete na facebooku.

„Pre všetky deti, nestarnúce deti sme si pripravili jesennú akciu Poďme spolu proti vetru “ informovala nás podpredsedníčka Parlamentu mladých mesta Vrbové, Petra Miezgová simple resume form. Členovia Parlamentu mladých chcú zorganizovať jesenné vypúšťanie šarkanov, kde odmenia najlepšie lietajúceho, najdlhšie lietajúceho, najoriginálnejšieho a najvyššie lietajúceho šarkana Respond 1994 18. Podujatie sa uskutoční 7. novembra so stretnutím o 13:00 pod šikmou vežou.
Organizátori Vás srdečne pozývajú a tešia sa na stretnutie s Vami Movie Maker Korean edition.

-lt/Tlačová správa Dušan Sabo-

REKLAMA