Connect with us

Koktail

Vodné „bitky“ v Bankoku, slovenská oblievačka je len slabý odvar

Published

on

Reklama

V Thajsku oslavujú Nový rok vodou, podobne ako sa u nás oslavuje Veľkonočný pondelok, ale vo výrazne väčšom meradle. Od večera 12. apríla do 16. apríla sa počas Songkran festivalu premenia ulice na bojisko. Na vlastnej koži si ho užila aj piešťanská modelka Nikoleta Kováčová.
[singlepic id=41944 w=560 h=350 float=center]Po niekoľkých mesiacoch strávených pracovne minulý rok v Číne, nabrala mladá Piešťanka začiatkom marca smer Bankok. Opäť sa naplno venuje modelingu, avšak počas thajských osláv Nového roka sa jej naskytla príležitosť užiť si na vlastnej koži najväčší vodný festival sveta.

„V Thajsku oslavujú Nový rok vodou ako my Veľkú noc, ale bojuje každý a je z toho najväčší vodný festival na svete. Naviac sa natierajú bielou farbou, ktorá je vytvorená zo zmesi vody, múky a pepermintu. Toto oblievanie väčšinou trvá od večera 12. apríla do 16. apríla, zaleží od miesta v Thajsku. Songkran festivalom vás staršia generácia prevedie veľmi gentlemansky, ale mladí s vami zvedú viac či menej fér súboj,“ vysvetlila Nikoleta, ktorá strávi v Bankoku ešte dva mesiace a po nich mieni pokračovať v práci niekde inde v Ázii.
Pozrite sa, ako teda thajská oblievačka vyzerá:

Reklama

[nggallery id=2240]

Autor: db Foto: Nikoleta Kováčová

Reklama

REKLAMA

fitness sity cvicenia

Populárne články