Úvod Koktail Vo víne sú hviezdy

Vo víne sú hviezdy

REKLAMA

Druhý ročník podujatia Vo víne sú hviezdy prinesie opäť viaceré hviezdy. Podujatie na hrade Beckov vám spestrí posledný májový víkend.

Soltec Job

Hlavnou hviezdou večera bude  slovenská hudobníčka, speváčka Mirka Miškechová (folk, šansón, pop), ktorá zahrá okrem iného aj svoje najznámejšie skladby, ako je Cudzinka v tvojej zemi alebo aktuálny singel Brouček.

Vo víne sú hviezdy je podujatie, ktoré spája príjemnú hudbu a skvelé víno. Tento rok vám na hrade prestavia vína z Čachtíc. Čachtické chotáre sú oceňované vína s dlhoročnou tradíciou a charakterom. Aby sa návštevníkom víno dobre pilo, tak  si organizátori pre vás pripravili opäť darček v podobe sklenených ochutnávkových pohárov.

Ani tento rok nebude chýbať nočná prehliadka hradu. Budete môcť nazrieť do kúpeľov hradného pána, ale dozviete sa aj čo to z legiend, ktoré sa viažu k hradu Beckov a možno ste ich ešte nepočuli.

Na záver sa, samozrejme, môžete opäť tešiť na večerné pozorovanie hviezdnej oblohy s hvezdárom. K dispozícii by malo byť viacero teleskopov.

Podujatie začína 25.5.2019 o 20.00. Vstupné na podujatie: 7 €/osoba.

-inf-

REKLAMA