Connect with us

Koktail

Vlnka opäť otvorená. Ponúkne aj kurzy plávania pre najmenších

Published

on

Reklama

Voľné chvíle pri vode si môžu rovnako užiť deti aj dospelí. Slaná voda, dobrá káva a príjemné prostredie je zárukou, že vo Vlnke sa budete cítiť ako na dovolenke. Bazén, ktorý sa stal v Piešťanoch a okolí hitom už minulý rok, otvára svoju druhú sezónu vo štvrtok 8. mája.

vlnka

Reklama

Vlnka je ideálna pre malých začínajúcich plavcov, pretože dezinfekcia vody prebieha pomocou soľnej elektrolýzy. Oproti použitiu bežných chlórových prípravkov má táto metóda zásadné výhody – nevysúša pokožku, nedráždi oči a nevyvoláva alergické reakcie.

Voda v bazéne s rozmerom 13×4,5 m a hĺbkou 1,3 m je čistená nepretržite. Jej teplota sa v závislosti od počasia pohybuje medzi 28 a 32°C, takže v nej nie je zima ani vtedy, keď nie sú tropické horúčavy. Okrem toho sa dá bazén zakryť, zábava preto pokračuje aj v prípade vyslovene zlého počasia.

Reklama

Tento rok pripravujú vo Vlnke opäť kurzy plávania pre najmenších, ktoré štartujú už 12. mája. BabySwim je určený deťom od 6 mesiacov do 3 rokov a zdravá slaná voda v bazéne Vlnka je pre ne ako stvorená.

Ostatné služby, ktoré Vlnka poskytuje, ocenia najmä dospelí. Môžu ochutnať čerstvú kávu z vyhlásenej pražiarne Coffe Sheep, domáce limonády aj koktaily. Samozrejmosťou je wi-fi a detský kútik. K dispozícii je dámska i pánska šatňa so skrinkami, prebaľovacím pultom, toalety a sprchy. Nechýba krytá relaxačná zóna, vonkajšia slnečná terasa s lehátkami a priestranná záhrada s trampolínou a pieskoviskom.

Vlnka je otvorená každý deň od 9.00 do 19.00 h. Vstupné pre dospelých je 5 eur za prvú hodimu a 1 euro za každú ďalšiu začatú hodinu. Pre deti do 140 cm platí polovičná zľava a deti do dvoch rokov majú vstup zdarma.

(pr)

Populárne články