Úvod Koktail Vianočné obdobie spestria vystúpenia folkloristov

Vianočné obdobie spestria vystúpenia folkloristov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mestská záhrada na pešej zóne ožije v piatok 15. decembra tradíciami, členovia a dobrovoľníci občianskeho združenia Cesta pomoci totiž chystajú posledné zo série podujatí Spoločne privítajme Vianoce xe 파일 다운로드. Folklórny program plný hudby, spevu a dobrej nálady tentoraz sprostredkujú súbor Podhoranka z obce Kočín-Lančár a Holeška z obce Prašník. Podujatie začne o 17.30 hodine a pozvaní sú členovia občianskych a pacientských združení pôsobiacich na území mesta, ale aj široká verejnosť win10 pe 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Príďte sa potešiť z prichádzajúcich Vianoc a pozrieť si adventný program, s vianočnými koledami, vinšami, vianočnými zvykmi a pásmami mod_url. Po ukončení programu, pri zvukoch harmoniky, si spoločne zaspievajme nielen koledy, ale aj iné piesne a majme radosť zo stretnutia s priateľmi.

Folklórne podujatia sú bezplatné a pozvaní sú členovia všetkých občianskych a pacientských združení, záhradkári, bývalí zamestnanci Rozvoja, Mlynov, Chirany, Tesly a iných organizácií, ale i široká verejnosť 폰동영상 다운로드.

-inf-

REKLAMA