Úvod Koktail Vianočné obdobie opäť spestria koledníci Dobrej noviny

Vianočné obdobie opäť spestria koledníci Dobrej noviny

REKLAMA
Esesko

Zbierka Dobrá novina má pred sebou už 22. ročník a do koledovania sa 26. decembra zapoja aj dobrovoľníci z Piešťan. V aktuálnom zozname 606 zapísaných farností už totiž figurujú piešťanské farnosti Svätého Štefana aj Svätého Cyrila a Metoda namilk sikimi magician's group. Minulý rok navštívilo 20 464 detí v sprievode dospelých v 1235 obciach po celom Slovensku, pričom piesňou a šírením vianočného posolstva potešili až 72 502 rodín Linux YouTube download. Cieľom zbierky je pomôcť v africkej Etiópii tým, ktorí ju najviac potrebujú a okrem nedostatku vzdelania, čelia problémoch týkajúcich sa prístupu k vode a slabej zdravotnej starostlivosti. 

2015_10_28-_-koledníčky-z-Pliešoviec-769x1024 j

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Pod mottom Podajme ruku deťom sa vo vianočnom období vydávajú skupinky detí sprevádzané staršími a dospelými kamarátmi ohlasovať radostnú zvesť o narodení Krista do rodín v mestách a dedinách na celom Slovensku a stávajú sa tak poslami nádeje 시민의 불복종 다운로드. Každoročne rastúci počet koledníkov potvrdzuje, že tradícia spojená s rozmerom solidarity a pomoci ľuďom v núdzi sa stala príťažlivou aj pre dnešné deti a mladých. Dobrá novina je najrozsiahlejšou akciou eRka(Hnutie kresťanských spoločenstiev detí) a prekračuje rámec nielen jeho členskej základne, ale aj hranice Slovenska a európskeho kontinentu,“ uvádzajú k aktuálnemu ročníku organizátori original iron.

Vnutro_1b_Kotela-Akali-Turkana-2015-1024x768[1]

Cieľom Dobrej noviny nie je len poskytnúť humanitárnu pomoc, ale podporiť Etiópiu rozvojovými projektami java excel. Tie väčšinou trvajú niekoľko rokov, najmä ak sú zamerané na deti a mladých, snažia sa im priniesť perspektívu do budúcnosti. Dobrá novina poskytuje svojim projektovým partnerom finančnú podporu v horizonte 2-3 rokov a umožňuje im sústrediť sa na konkrétnu prácu bez toho, aby museli veľa energie investovať do získavania peňazí potrebných na chod projektov Mary Poppins Returns. Tento rok sú hlavnými cieľmi zbierky zlepšenie zdravotnej starostlivosti o matky a deti v oblasti Irob, lepší prístup k vzdelaniu pre deti s postihnutím v okrese Munesa a zabezpečenie prístupu k pitnej vode v oblasti Nyangatom Easy Eye Carrick download.

-lt/Zdroj a foto: Dobrá novina-

REKLAMA