Connect with us

Koktail

Sviatočné inšpirácie z „hotelky“

Published

on

Reklama

V priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera si dnes popoludní do 18:00 h a zajtra medzi 9:00 a 17:00 h môžete vychutnať predčasne vianočnú atmosféru. Študenti s pedagógmi pre vás pripravili opäť množstvo inšpirácií na tradičnom podujatí Gastro Vianoce 2014.
_MG_8385

REKLAMA

Reklama

country

Slávnostné otvorenie sa uskutočnilo za účasti pozvaných hostí dnes predpoludním. O zábavu sa postarali folkloristi z FS Žito. Súčasťou otvorenia bol taktiež krst kalendára Tajomstvo mojej kuchyne 2015. Krstnými mamami sa stali režisérka a producentka Katarína Ďurovičová a „hlas“ relácie Dagmar Dianová spolu s piešťanskými učiteľkami Katarínou Sedlákovou a Zuzanou Španárovou, ktoré študentov pripravovali na všetky televízne varenia. V kalendári sú zhrnuté recepty na jedlá, ktoré študenti piešťanskej hotelovej akadémie varili v rovnomennej televíznej relácii. Podľa režisérky sa so študentami piešťanskej školy spolupracuje výborne a sú vraj najlepší na Slovensku.

Reklama

_MG_8376

Ak teda máte chuť pozrieť si ukážky slávnostných tabúľ, cukrárenské výrobky, stánky s vianočnými špecialitami, gastronomické strediská so širokým sortimentom výrobkov, ukážky odborných zručností a tvorivé dielne, neváhajte navštíviť priestory hotelovej akadémie. Inšpirovať sa môžete taktiež v našej fotogalérii, ale vidieť veci naživo je predsa len lepšie.

Text a foto: T. Hudcovič

 

Populárne články