Connect with us

Koktail

Vertikálne žalúzie nepatria len do kancelárií. Skrášlite si s nimi domácnosť

Published

on

Reklama

Mnohí ich majú zafixované ako nenápadný technický prvok na tlmenie svetla. Vertikálne žalúzie však môžu pôsobiť aj romanticky. Hodia sa do obývačky, kuchyne aj spálne – stačí si len vybrať zo širokej ponuky farieb, vzorov a materiálov. 

[singlepic id=48273 w=320 h=240 float=left]Aj drobné zmeny dokážu skrášliť váš domov. Máločo však vylepší interiér tak efektívne ako nové závesy. Bytové textílie sú finančne nenáročné prvky, ktoré výrazne ovplyvňujú celkový vzhľad, ale aj atmosféru našich domácností. Ich výrobcovia dnes dokážu splniť všetky priania svojich zákazníkov.

Reklama

Trendom vo funkčnej výzdobe okien sú v súčasnosti ľahšie látky slúžiace namiesto záclon. Rímske rolety, japonské steny a najnovšie aj vertikálne žalúzie majú viacero možností využitia. V kombinácii s modernými textíliami rôznych vzorov a farieb skrášľujú okná, opticky rozdeľujú priestor alebo dekorujú steny a dajú sa hravo kombinovať s poťahmi, vankúšmi alebo kobercami.

Vertikálne žalúzie už dávno nepatria iba do kancelárií. Predstavujú zaujímavý a účelný dizajnový doplnok. Dokážu efektívne tlmiť svetlo z vonkajšieho prostredia, ale môžu byť aj úplne nenápadné.

Reklama

Vyberte si zo širokej ponuky predajne Ambienta a príďte sa na Nálepkovu ulicu č. 30 presvedčiť, že fantázii sa medze nekladú:

[nggallery id=2562]

Text a foto: PR

Populárne články