Connect with us

Koktail

Veľká noc na Beckove bude veselá

Published

on

Reklama

Veľká noc je ešte pomerne ďaleko, aj počasie vonku je ešte pravé februárové, ale ak chcete stráviť príjemne voľný čas cez sviatky, poznačte si nasledujúce informácie do kalendára už teraz. Počas štyroch veľkonočných dní bude na hrade Beckov skutočne veselo. Pre deti aj pre dospelých je pripravených množstvo aktivít, ktoré zabavia a spríjemnia sviatočné dni.

Hrad bude pre verejnosť otvorený od 9.00 do 17.00 a v tomto čase budú môcť deti hľadať už tradične vajíčka. K príchodu jari patria pestré farby a preto treba nájsť tri rôzno-farebné vajíčka, ktoré budú ukryté v zákutiach hradných múrov. Tieto môžete vymeniť za sladkú odmenu.

Reklama

Medzi sprievodnými aktivitami pre vás organizátori pripravujú dielničky, vymaľovávanie omaľovánok, výstavu kraslíc, budú sa pliesť korbáče a deti určite potešia zvieratká, ktoré k príchodu jari a k sviatkom Veľkej noci patria.

Pre starších, ale aj pre deti sa pripravuje pátracia hru „Hľadanie pokladu s Král (ik) om“. Šašovi Beckovi sa rozbilo veľkonočné vajíčko a jednotlivé časti postrácal po hrade. Za pomoci indícií a vašej šikovnosti budete musieť jednotlivé úlomky na hrade nájsť, vajíčko poskladať a vylúštiť indíciu, ktorá vás dovedie až ku „kráľovskému“ pokladu.

Reklama

-inf-

Populárne články