Úvod Koktail Varenie gulášu prinieslo priateľskú atmosféru a dobrú náladu

Varenie gulášu prinieslo priateľskú atmosféru a dobrú náladu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Šiesty Sĺňavský guláš priniesol v sobotu 7. mája k bufetu Dino priateľskú atmosféru, dobrú náladu a štipku súťaživosti. Do zápolenia o titul gulášmajstrov sa zapojilo až 13 tímov, pričom každý z nich použil mierne odlišnú receptúru a niekedy aj nečakané ingrediencie 영화 빅쇼트 다운로드. Odbornými hodnotiteľmi boli Lukáš Dörnhöfer, ktorý je komisárom gastronomických súťaží a Tomáš Repáš šéfkuchár Zuckmann Villy. Vizuálna a chuťová stránka gulášov boli len časťou celkového hodnotenia, pričom o víťaznom pokrme rozhodla aj zložitosť receptúry, čistota, využitie surovín a náročnosť prípravy 궁귀검신 다운로드. Absolútnymi víťazmi sa stali Labužníci, ktorí len tesne predbehli Vrtulu a tím Pilates. Tohtoročnou novinkou bola Cena divákov, ktorú si na základe počtu drevených žetónov odniesol Blesk 아바스트 프리 다운로드.

Lukáš Dörnhöfer a Tomáš Repáš pri hodnotení.

„Guláše hodnotíme podľa tabuliek, pričom rozhoduje celá škála kritérií medzi nimi náročnosť prípravy, čistota a použité suroviny, chuť a vzhľad môžu zavážiť, ale nie sú rozhodujúce Windows 10 kn download. Minulý rok bol výber víťazov veľmi zložitý, lebo všetky guláše boli naozaj niečím výnimočné a dobré. Tento rok sú tu guláše z jeleňa, hovädzieho mäsa, zaujal ma guláš z divých zajacov, uvidíme ako na tom budú súťažiaci tento rok s chuťou a vzhľadom,“ povedal po prvom kole hodnotenia Lukáš Dörnhöfer TomFile.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Chuťovo sa od uplynulého roku všetci polepšili, minulý rok sme totiž neboli veľmi lichotiví, kvôli používaniu všelijakých miešaných korenín Youtube 2160p. Tento rok sú to skôr klasické receptúry i keď niektoré tímy to trochu prehnali s brusnicami a čučoriedkami, výsledkom čoho bola dosť sladká chuť dvd shrink 다운로드. Celkovo by som vytkol asi určitú vizuálnu fádnosť gulášov a tiež prílišnú mastnosť, ktorú by bolo treba odobrať. Osobne najviac ma zaujal guláš z divých zajacov, ktorý som už spomínal, bol zaujímavý tak chuťovo ako aj vzhľadom a potešil ma tiež jeden mladý pán, ktorý si všetko od A do Z pripravil na mieste, čo mu bodovo dosť pomohlo,“ zhodnotil Lukáš Dörnhöfer guláše po ochutnávke Millennium Gymnastics Download.

Pilates
Žochári
Alexovci
Vrtula
Služby mesta Piešťany
Jultovci
Seniori
Majoráni
Labžníci
KTM – Klub týraných mužov
SCP a Doktore
Blesk

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“3565″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“180″ thumbnail_height=“120″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“pid“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“1500″]-lt-

REKLAMA